“Kadın Girişimci Yönetici Okulu” Eğitimleri Başlıyor

Garanti Bankası, Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nın desteğiyle "Kadın Girişimci Yönetici Okulu" projesi Çanakkaleli kadın girişimcilere eğitim verecek.

“Kadın Girişimci Yönetici Okulu” Eğitimleri Başlıyor
Haber Giriş Tarihi: 10 Nisan 2019 14:08 Eğitim Haberleri

Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle 2012’de başlayan Kadın Girişimci Yönetici Okulu projesi Çanakkaleli kadın girişimcilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, Kadın Girişimci Yönetici Okulu projesi kapsamında Boğaziçi Üniversitesi’nden alanında uzman akademisyenler işletme, müşteri ilişkileri, yönetim becerileri, finans ve insan kaynakları konularında yaklaşık bir ay boyunca Çanakkale’de eğitim verecek.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleriyle gerçekleşecek program sayesinde, kadın girişimcilerin işlerini büyütmesi ve sürdürülebilir kılması için ihtiyaç duyduğu bilgi birikimine katkı sağlanacak.

26 Nisan’da başlayacak Kadın Girişimci Yönetici Okulu’na katılmak isteyen adaylar, online başvurularının ardından 24-25 Nisan’da Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşecek ön görüşmelere katılacak.

Garanti Bankası, kadın girişimcilerin işlerini geliştirmek amacıyla, 2012’de Boğaziçi Üniversitesi Yaşam boyu Eğitim Merkezi’yle birlikte başlattığı Kadın Girişimci Yönetici Okulu projesi kapsamında Türkiye çapında 3 bine yakın kadın girişimcinin, ücretsiz eğitim almasını sağladı.

Kaynak: AA

Paylaş:
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Eğitim Haberleri

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Çanakkale'de 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla törenler

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Eğitim Haberleri

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinde Moldovalı polislere Temel Sualtı Dalış Kursu

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Eğitim Haberleri

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Çanakkale'de açılan Gümüş Takı İşlemeciliği Kursuyla 14 Kadın Meslek Sahibi