“Kadın Girişimci Yönetici Okulu” Eğitimleri Başlıyor

Garanti Bankası, Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nın desteğiyle "Kadın Girişimci Yönetici Okulu" projesi Çanakkaleli kadın girişimcilere eğitim verecek.

“Kadın Girişimci Yönetici Okulu” Eğitimleri Başlıyor
Haber Giriş Tarihi: 10 Nisan 2019 14:08 Eğitim Haberleri

Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle 2012’de başlayan Kadın Girişimci Yönetici Okulu projesi Çanakkaleli kadın girişimcilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, Kadın Girişimci Yönetici Okulu projesi kapsamında Boğaziçi Üniversitesi’nden alanında uzman akademisyenler işletme, müşteri ilişkileri, yönetim becerileri, finans ve insan kaynakları konularında yaklaşık bir ay boyunca Çanakkale’de eğitim verecek.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleriyle gerçekleşecek program sayesinde, kadın girişimcilerin işlerini büyütmesi ve sürdürülebilir kılması için ihtiyaç duyduğu bilgi birikimine katkı sağlanacak.

26 Nisan’da başlayacak Kadın Girişimci Yönetici Okulu’na katılmak isteyen adaylar, online başvurularının ardından 24-25 Nisan’da Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşecek ön görüşmelere katılacak.

Garanti Bankası, kadın girişimcilerin işlerini geliştirmek amacıyla, 2012’de Boğaziçi Üniversitesi Yaşam boyu Eğitim Merkezi’yle birlikte başlattığı Kadın Girişimci Yönetici Okulu projesi kapsamında Türkiye çapında 3 bine yakın kadın girişimcinin, ücretsiz eğitim almasını sağladı.

Kaynak: AA

Paylaş:
Kadın Girişimci Yönetici Okulu Eğitimleri Tamamlandı

Eğitim Haberleri

Kadın Girişimci Yönetici Okulu Eğitimleri Tamamlandı

TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu'nun organize ettiği Garanti Bankası, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliğinde gerçekleştirilen “Kadın Girişimci Yönetici Okulu”

Okullarda Yeni Tatil Sistemi Nasıl Olacak

Eğitim Haberleri

Okullarda Yeni Tatil Sistemi Nasıl Olacak

Yaz tatilinin süresi 13 haftadan 11 haftaya düşürüldü. Yaz tatilinden alınan iki hafta ara tatil olarak

Mesleki Eğitime Tam Destek Projesi Devam Ediyor

Eğitim Haberleri

Mesleki Eğitime Tam Destek Projesi Devam Ediyor

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, "Mesleki Eğitime Tam Destek Projesi" kapsamında proje okullarında eğitim seminerlerine devam