Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan’a Veda

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan onuruna veda yemeği düzenledi. Düzenlenen yemeğe; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve değerli eşleri, maarif müfettişleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve Milli Eğitim

Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan’a Veda
Haber Giriş Tarihi: 10 Aralık 2018 16:04 Güncelleme: Eğitim Haberleri

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan onuruna veda yemeği düzenledi.

Düzenlenen yemeğe; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve değerli eşleri, maarif müfettişleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve Milli Eğitim Müdürlüğü personeli katıldı.

Yemekte konuşan Müdür Özkan, ‘Bu bir nöbet değişimidir. Aslolan; gök kubbede hoş bir seda bırakmak…’ vurgusu yaptı. 10 Aralık Pazartesi günü ise İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Valilik Binası önünden uğurlandı.

Müdür Özkan, konu ile ilgili şunları söyledi;

“Kahramanlar diyarı Çanakkale’de eğitim gönüllüsü olarak yürüttüğüm İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevimin sonuna gelmiş bulunmaktayım.

Gerek aldığım devlet terbiyesi gerekse ailemden devşirdiğim değerlerimiz icabı bugüne kadar şahsıma tevdi edilen her vazifeyi mesai mefhumu düşünmeksizin bütün birikim ve istidadımla yürüterek hakkını vermeye ve Yunus’un deyişiyle ‘Gelin tanış olalım. İşi kolay kılalım…’düsturuyla çalışmaya gayret ettim.

Görevim boyunca şahsıma, Çanakkale’deki eğitim seferberliğine, Eğitim 2023 Vizyonumuzu gerçekleştirmede yaptığımız her faaliyette her zaman destekte bulunan Vali Sayın Orhan Tavlı’ya, Çanakkale Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Sayın Bülent Turan’a ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’na, bir önceki dönem AK Parti Milletvekili Ayhan Gider’e, Vali Yardımcılarına, İl Özel İdaresi Genel Sekreterine, İlçe Kaymakamlarımıza, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarıma, İlçe Milli Eğitim Müdürlerime, İl/İlçe Şube Müdürlerime, mesai arkadaşlarıma, okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, okul aile birliklerimize, bizleri evlerinde konuk eden velilerimize ve gözlerimizin aydınlığı sevgili öğrencilerime yürekten teşekkür ediyorum.

Bu bir nöbet değişimidir. Aslolan; gök kubbede hoş bir seda bırakmak… Selam ve dualarım ile…”

Paylaş:
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Eğitim Haberleri

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Çanakkale'de 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla törenler

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Eğitim Haberleri

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinde Moldovalı polislere Temel Sualtı Dalış Kursu

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Eğitim Haberleri

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Çanakkale'de açılan Gümüş Takı İşlemeciliği Kursuyla 14 Kadın Meslek Sahibi