20 Mart 2019 Çarşamba
Reklam

Okul Sporları Değerlendirildi

2017-2018 eğitim ve öğretim dönemi Okul Sporları Değerlendirme ve 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Planlama Toplantısı yapıldı. Düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz

Okul Sporları Değerlendirildi
Haber Giriş Tarihi: 03 Kasım 2018 14:06 Eğitim Haberleri

2017-2018 eğitim ve öğretim dönemi Okul Sporları Değerlendirme ve 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Planlama Toplantısı yapıldı.

Düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Gençlik ve Spor İl Şube Müdürleri, İsmail Hakkı Şenel, Sedat Bektaş, Dr. Firuz Erdil ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı.

Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında, okul sporları alanında 2017-2018 senesinde gerçekleştirilen faaliyetleri değerlendirilerek, 2018-2019 sezonunda gerçekleştirilecek faaliyetler ve sistemde yapılan değişiklikler hakkında bilgilendirme gerçekleştirildi.
Düzenlenen toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Gençlik ve Spor İl Şube Müdürleri, Sedat Bektaş, İsmail Hakkı Şenel, Dr. Firuz Erdil ve Beden Eğitimi öğretmenleri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Özkan; “Okullarımızda sporun yaygınlaştırılması çalışmalarını, çocuklarımızın akademik başarılarının yanında ruh ve beden sağlıkları bakımından da dengeli büyümeleri boyutu ile çok önemli buluyoruz. Çocuklarımızın yetenekli oldukları alanları belirleme, yetenek taraması uygulama ve yönlendirme, onları spor ile buluşturma ve sevdirme konularında beden eğitimi öğretmenlerimize büyük görev düşüyor.” dedi.

Paylaş:
Barbaros Ata’m Kreş Açıldı

Eğitim Haberleri

Barbaros Ata’m Kreş Açıldı

Barbaros Ata’m Kreş ve Gündüz Bakımevi

Öğrencilere Çevre Eğitimi

Eğitim Haberleri

Öğrencilere Çevre Eğitimi

Öğrencilere Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından çevre eğitimi

Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kampüsü Tanıtımı Yapıldı

Eğitim Haberleri

Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kampüsü Tanıtımı Yapıldı

Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kampüsü, gelecek yıl hizmet vermeye başlayacak.