Sene Başı Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

2018-2019 eğitim öğretim senesi sene başı ilkokul, ortaokul ve lise müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan başkanlığında yapıldı. Çanakkale Merkez ilkokul, ortaokul ve lise müdürleri 2018-2019 eğitim öğretim senesihazırlık

Sene Başı Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 09 Eylül 2018 11:45 Güncelleme: Eğitim Haberleri

2018-2019 eğitim öğretim senesi sene başı ilkokul, ortaokul ve lise müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan başkanlığında yapıldı.

Çanakkale Merkez ilkokul, ortaokul ve lise müdürleri 2018-2019 eğitim öğretim senesihazırlık çalışmalarını görüşmek amacı ile İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan başkanlığında Çanakkale Rehberlik Araştırma Merkezi ve Çanakkale Merkez Öğretmenevi(ASO) Müdürlüğü toplantı salonlarında bir araya geldiler. Toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürleri İbrahim Fırat, İdris Akbaş, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri İbrahim Fırat, İdris Akbaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Şube Müdürü Sedat Bektaş ve okul müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan; yeni eğitim öğretim senesi hazırlık çalışmaları, 2018 Troya Yılı ile ilgili faaliyet ve çalışmalar, beslenme dostu okul, beyaz bayrak, bağımlılık ile mücadele, okulların sportif ve kültürel etkinlikleri, eko okul projeleri, öğrenci güvenliği,okul kantinleri ve okul servisleri, destekleme yetiştirme kursları konularına değinerek yeni eğitim öğretim senesinin hayırlı olması temennisinde bulunup başarılar diledi.

Paylaş:
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Eğitim Haberleri

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Çanakkale'de 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla törenler

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Eğitim Haberleri

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinde Moldovalı polislere Temel Sualtı Dalış Kursu

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Eğitim Haberleri

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Çanakkale'de açılan Gümüş Takı İşlemeciliği Kursuyla 14 Kadın Meslek Sahibi