07 Nisan 2021 Çarşamba

Üniversite Personeline Eğitim İndirimi

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ile Bahçeşehir Çanakkale Koleji arasında kurumsal işbirliği protokolüne göre üniversite personeli çocuklarına %15 indirim uygulanacak.

Üniversite Personeline Eğitim İndirimi
Haber Giriş Tarihi: 29 Mart 2019 17:02 Eğitim Haberleri

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ile Bahçeşehir Çanakkale Koleji arasında kurumsal işbirliği protokolü imzalandı.
Kurumlar arası yapılan protokole göre 2019-2020 eğitim öğretim döneminde, Bahçeşehir Çanakkale Koleji’ne kayıt yaptırmak isteyen tüm üniversite personeli çocuklarına yıllık eğitim bedeli üzerinden % 15 indirim uygulanacak.

İşbirliği protokolünün imza töreninde konuşma yapan Bahçeşehir Çanakkale Koleji kurucu temsilcisi Hicran Yıldırım; “Bahçeşehir Çanakkale Koleji olarak Çanakkale’ye geldiğimiz günden beri muazzam bir ilgi ve teveccühle karşılaştık. Çanakkalemiz adeta bizi bağrına bastı. Son günlerde bizi bazı kişilerle bağlantılı gibi gösteren, iyi niyetten uzak ve maksatlı söylentiler çıkartmaya çalışanlar olsa da bizim çizgimiz tüm Türkiye tarafından bilinmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanımız Sayın Enver Yücel’in de ifade ettiği gibi değerlerimizle, medeniyet ve kültürümüzle Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği o muasır medeniyet düzeyine ulaşma hedefimiz var. Bahçeşehir Okulları bugün Avrupa’nın en büyük eğitim kurumlarından birisidir. Bir dünya markasıdır. Kahramanlık destanının yazıldığı bu güzel şehirde olmaktan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi gibi köklü bir Üniversite ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

İmza töreninden sonra konuşma yapan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer de: “Bilimsel gelişimin sadece Üniversitede başlamayacağını biliyoruz. Bugün dünyada bilimsel düşünce anlayışı artık anaokulundan başlayarak ilk ve ortaöğretimde devam eden önemli bir süreç olarak görülüyor. Biz de Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi olarak anaokulundan başlayan eğitim sürecinin her aşamasında olmanın öneminin farkındayız. Dolayısıyla bilim ve eğitimin her aşamasında iddiamız var. Bu nedenle Bahçesşehir Okulları gibi Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından birisi ile işbirliği yapıyoruz. Sarıcaeli kampüsümüzde akademik bir ortamda eğitim-öğretim hizmeti vermeye başlayacaklar. Bunu Çanakkalemiz ve Üniversitemiz için çok büyük kazanım olarak görüyoruz” dedi.

Paylaş:
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Eğitim Haberleri

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Çanakkale'de 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla törenler

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Eğitim Haberleri

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinde Moldovalı polislere Temel Sualtı Dalış Kursu

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Eğitim Haberleri

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Çanakkale'de açılan Gümüş Takı İşlemeciliği Kursuyla 14 Kadın Meslek Sahibi