02 Mart 2024 Cumartesi

2019 Yılı Çanakkale Turizmi Değerlendirildi

2019 yılı turizmi değerlendirildi. Turizm sektör temsilcileri ile 2019 yılı değerlendirildi. Çanakkale Valisi Orhan Tavlı; Çanakkale Turizm Tanıtma Derneği Başkanı İsmet Balkan, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Körfez Yöresel Temsil Kurulu Başkanı

2019 Yılı Çanakkale Turizmi Değerlendirildi
Haber Giriş Tarihi: 15 Mart 2019 19:47 Ekonomi Haberleri

2019 yılı turizmi değerlendirildi.

Turizm sektör temsilcileri ile 2019 yılı değerlendirildi.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı; Çanakkale Turizm Tanıtma Derneği Başkanı İsmet Balkan, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Körfez Yöresel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Başkanı Ümit Cihan Müşterioğlu, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Armağan Aydeğer, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Turizm Komitesi Üyesi Turgay Kılıçe turizm sektörünün temsilcileri ile bir araya geldi.

Toplantıda, 2018 Troya yılında gerçekleştirilen çalışmaların Çanakkale’nin Uluslar arası ve ulusal alanda tanıtımına sağlamış olduğu katkılarla 2019 senesinde Çanakkale Turizminin sürdürülebilir tanıtımının gelişmesi için gerçekleştirlecek çalışmalar görüşüldü.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümünde ülkenin her yerinden vatandaşların Çanakkale’de olacağı bunun da Çanakkale ekonomisine büyük bir katkı sağlayacağının dile getirildiği toplantıda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümünde Çanakkale’ye geliyor olmasının çok anlamlı ve önemli olduğunu belirttiler.

Turizm sektörünün temsilcileri doğal, tarihi ve kültürel zenginliklere sahip Çanakkale’nin her alanda gelişmesi için yapılan yatırımlar ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler.

Paylaş:
Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Ekonomi Haberleri

Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ekonomi Haberleri

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Komite Başkanları toplantısında sektörlerinde yaşanan sorunlar gündeme getirilerek

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Ekonomi Haberleri

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Ticaret Borsası tarafından, "Endüstri 4.0" Paneli