06 Mart 2021 Cumartesi

“Çanakkale Ekonomisinin Lokomotifi Esnaflar”

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği’ne ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Esnaf çocuğu

“Çanakkale Ekonomisinin Lokomotifi Esnaflar”
Haber Giriş Tarihi: 08 Ağustos 2018 13:02 Ekonomi Haberleri

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği’ne ziyarette bulundu.

Ziyarette konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Esnaf çocuğu olduğum için sorunlara uzak değilim. Çanakkale ekonomisinin lokomotifi esnaflarımızın sıkıntılarına çözüm üretmek boynuzum borcu.” ifadelerini kullandı.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan ile birliğe bağlı olan odaların başkan ve yöneticilerinin hazır bulunduğu ziyarette AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Çanakkale’nin emektar esnaf ve sanatkarlarının istek ve sorunlarını dinledi.

Ortak istişarelerin yapılmış olduğu ziyarette Turan, “Esnaf çocuğu olduğum için sorunlara uzak değilim. Çanakkale ekonomisinin lokomotifi esnaflarımızın sıkıntılarına çözüm üretmek boynumuzun borcu. Bugün verimli bir toplantı geçirdik. Gerekli görüşmelerden çıkan notları çantamıza koyduk. Şehir ekonomisinin yükselmesi ve esnafımızın sorunlarının çözümü adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Paylaş:
Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Ekonomi Haberleri

Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ekonomi Haberleri

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Komite Başkanları toplantısında sektörlerinde yaşanan sorunlar gündeme getirilerek

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Ekonomi Haberleri

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Ticaret Borsası tarafından, "Endüstri 4.0" Paneli