Çanakkale Genç Girişimciler Kurulunda Seçim

Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimi yapıldı. Çanakkale Ticaret Borsası’nın koordinatörlüğünü yapmış olduğu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yeni dönemdeki seçimli ilk toplantısını gerçekleştirdi. Çanakkale

Çanakkale Genç Girişimciler Kurulunda Seçim
Haber Giriş Tarihi: 04 Mart 2019 15:08 Ekonomi Haberleri

Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimi yapıldı.

Çanakkale Ticaret Borsası’nın koordinatörlüğünü yapmış olduğu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yeni dönemdeki seçimli ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Çanakkale Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen toplantıya, Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı T.Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sema Sandal, Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver ve Biga Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Mutlu ile icra komitesi üyeleri katıldı.

Çanakkale Ticaret Borsası, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası ve Biga Ticaret Borsası’nda yapılan seçimlerin sonrasında yüz yirmi yedi üye arasından İl İcra Komitesine seçilen on beş üye kendilerini tanıtarak daha sonra başkan ve başkan yardımcılarını seçti. Oylama sonucunda Orçun Oktay Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na seçildi. Başkan Yardımcılıklarına ise Fatih Mehmet Toğer ve Tevfik Başarır seçildi.

Paylaş:
Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Ekonomi Haberleri

Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ekonomi Haberleri

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Komite Başkanları toplantısında sektörlerinde yaşanan sorunlar gündeme getirilerek

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Ekonomi Haberleri

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Ticaret Borsası tarafından, "Endüstri 4.0" Paneli