03 Haziran 2023 Cumartesi

Çanakkale’de Arıcılık ve Arı Ürünleri Konuşuldu

“Çanakkale’de Arıcılık ve Arı Ürünleri” konulu panel düzenlendi. Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Çanakkale Arıcılar Birliği işbirliği ile “Çanakkale’de Arıcılık ve Arı Ürünleri ” konulu panel

Çanakkale’de Arıcılık ve Arı Ürünleri Konuşuldu
Haber Giriş Tarihi: 11 Mart 2019 5:00 Ekonomi Haberleri

“Çanakkale’de Arıcılık ve Arı Ürünleri” konulu panel düzenlendi.

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Çanakkale Arıcılar Birliği işbirliği ile “Çanakkale’de Arıcılık ve Arı Ürünleri ” konulu panel düzenlendi.

Çanakkale Ticaret Borsasında gerçekleştirilen panele; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, Arıcılar Birliği Başkanı Cahit İleri, akademisyenler ve arıcılar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan panelde; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ ve Arıcılar Birliği Başkanı Cahit İleri birer konuşma gerçekleştirdiler.
Sonrasında Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Şube Müdürü Yüksel Yanmadık, Çam Pamukku Koşnili ve Çam Balı Üretimi hakkında Yapılan çalışmalara ilişkin bir sunum gerçekleştirdi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Hanife Akyalçın tarafından Arı Ürünlerinin İnsan Yaşamındaki Önemi Hakkında bilgi verdi.

Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhsin Doğaroğlu tarafından Genel Arıcılık hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.

Paylaş:
Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Ekonomi Haberleri

Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ekonomi Haberleri

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Komite Başkanları toplantısında sektörlerinde yaşanan sorunlar gündeme getirilerek

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Ekonomi Haberleri

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Ticaret Borsası tarafından, "Endüstri 4.0" Paneli