Endonezya İstanbul Başkonsolosu Çanakkale’deydi

Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Çanakkale’ye geldi. Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Herry Sudradjat ve beraberindeki heyet Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’na ziyarette bulundu. ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Çanakkale Ticaret

Endonezya İstanbul Başkonsolosu Çanakkale’deydi
Haber Giriş Tarihi: 22 Eylül 2018 15:48 Ekonomi Haberleri

Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Çanakkale’ye geldi.

Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Herry Sudradjat ve beraberindeki heyet Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’na ziyarette bulundu.
ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu adına ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tennioğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Endonezya ve Türkiye arasındaki ticari ilişkileri arttırmak üzere Çanakkale’yi ziyaret ettiklerini belirten Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Herry Sudradjat, Çanakkale’nin yeni yapılan yatırımlarla lojistik değerinin arttığını söyledi.
Endonezya’da Kasım ve Aralık aylarında gerçekleştirilecek olan Jakarta Stone Fair (Doğal Taş ve Makineleri), Sial Interfood Jakarta (Gıda ve Teknolojileri), Machine Tool Indonesia (Endonezya Makine Araçları) fuarlarına davet ederek Cakarta’yı ziyaret etmelerini istedi.
Herry Sudradjat Çanakkale’de kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyleyerek, misafirperverliklarinden dolayı ÇTSO Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Herry Sudradjat ve ÇTSO Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu birbirlerine hatıra plaketi takdim ederek ziyaret sona erdi.

Paylaş:
Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Ekonomi Haberleri

Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ekonomi Haberleri

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Komite Başkanları toplantısında sektörlerinde yaşanan sorunlar gündeme getirilerek

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Ekonomi Haberleri

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Ticaret Borsası tarafından, "Endüstri 4.0" Paneli