02 Aralık 2023 Cumartesi

Esnaf Temsilcilerinden Recep Tayyip Erdoğan’a Teşekkür

Esnaf Odaları Temsilcileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler. Esnaf Odaları Temsilcileri Çanakkale’ye yapılan yatırımlar ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan, Aile, Çalışma ve

Esnaf Temsilcilerinden Recep Tayyip Erdoğan’a Teşekkür
Haber Giriş Tarihi: 15 Mart 2019 6:00 Ekonomi Haberleri

Esnaf Odaları Temsilcileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler.

Esnaf Odaları Temsilcileri Çanakkale’ye yapılan yatırımlar ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından desteklenen “İstihdam Seferberliği 2019” programı çalışmaları çerçevesinde Çanakkale Valisi Orhan Tavlı esnaf odaları ile bir araya geldi.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Engin Kandemir, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Sezai Kahraman, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Demir, Terziler Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Lokantacılar ve Gazinocular Odası Başkanı Selahattin İş, Marangozlar Odası Başkanı Bayram Taşyapı, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ayhan Engin, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Muzaffer Bilgiç, Madeni İşler Odası Başkanı Fahrettin Dündar’ın bulunmuş olduğu toplantıda “İstihdam Seferberliği 2019” çerçevesinde esnaf odaları temsilcileri ile gerçekleştirilecek çalışmalar ve Çanakkale’ye yapılan yatırımlar ele alındı.

Toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarafından temelleri atılan 1915 Çanakkale Köprüsü’nün turizm, istihdam, lojistik üst, çevreci sanayi, tarım, ihracat, sağlık alanına yapacağı katkılara değinildi.

18 Mart 2022’de hizmte girecek olan 1915 Çanakkale Köprüsü’nün yanı sıra Çanakkale’nin milli hasılasında en büyük pay sahibi olan hayvancılık ve tarım sektörünü ileri bir aşamaya taşıyarak Çanakkale istihdamına büyük bir katkı sağlayacak olan Çanakkale Ezine Gıda İhtisas OSB önemi üzerinde duruldu.

Yazılım ve teknoloji alanında büyük bir yatırım olan Çanakkale TEKNOPARK ile 2018 senesinde tamamlanarak yerli ve yabancı ziyaretçilere açılan Troya Müzesi ve Çanakkale’ye yapılan büyük yatırımlar nedeni ile esnaf odaları temsilcileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler.

Paylaş:
Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Ekonomi Haberleri

Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ekonomi Haberleri

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Komite Başkanları toplantısında sektörlerinde yaşanan sorunlar gündeme getirilerek

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Ekonomi Haberleri

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Ticaret Borsası tarafından, "Endüstri 4.0" Paneli