KOBİ’ler Bilgilendirildi

KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları konulu toplantı Çanakkale Ticaret Borsası’nda gerçekleştirildi. KOSGEB, Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV), Kredi Garanti Fonu iş

KOBİ’ler Bilgilendirildi
Haber Giriş Tarihi: 28 Şubat 2019 6:00 Ekonomi Haberleri

KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları konulu toplantı Çanakkale Ticaret Borsası’nda gerçekleştirildi.

KOSGEB, Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV), Kredi Garanti Fonu iş birliği ve Bilkent Cyberpark, KOBİ Efor Çözüm, DenizBank ve LOGO Yazılım Ortaklığında, Çanakkale Ticaret Borsası destekleri ile “KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantı Çanakkale Ticaret Borsası’nda gerçekleştirildi.

Toplantıda; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, TOSYÖV Başkanı Nezih Kuleyin, Denizbank KOBİ Bankacılığı Satış ve Performans Yönetimi Grup Müdürü Tayfur Geler, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen birer konuşma gerçekleştirdi.

Yapılan konuşmaların sonrasında KOSGEB Eski Başkanı Hilmi Develi Moderatörlüğünde “KOBİ ve Girişimcilere Destek Sağlayan Kuruluşlar” konulu panel gerçekleştirildi.

Panelde, KOBİ’lere sğlanan destekler ve finans olanaklar konusunda bilgilendirme yapıldı.

Paylaş:
Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Ekonomi Haberleri

Anadolu Aslanları Çanakkale’de Buluştu

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ekonomi Haberleri

ÇTSO Komite Başkanları Toplantısı Yapıldı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Komite Başkanları toplantısında sektörlerinde yaşanan sorunlar gündeme getirilerek

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Ekonomi Haberleri

Biga’da “Endüstri 4.0” Paneli

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Biga Ticaret Borsası tarafından, "Endüstri 4.0" Paneli