03 Haziran 2023 Cumartesi

Alexandra Stan Umurbey’de Sahne Aldı

Romanyalı şarkıcı Alexandra Stan, Umurbey Belediyesi tarafından düzenlenen 27. Geleneksel Şeftali Festivali’nde sahne aldı. Konser için Çanakkale’ye gelen Stan, otelde basın çalışanlarına yapmış olduğu açıklamada, Türkiye’ye ikinci kez geldiğini ve bu

Alexandra Stan Umurbey’de Sahne Aldı
Haber Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2018 12:41 Etkinlik Haberleri

Romanyalı şarkıcı Alexandra Stan, Umurbey Belediyesi tarafından düzenlenen 27. Geleneksel Şeftali Festivali’nde sahne aldı.

Konser için Çanakkale’ye gelen Stan, otelde basın çalışanlarına yapmış olduğu açıklamada, Türkiye’ye ikinci kez geldiğini ve bu gelişinde de ülkeye hayran kaldığını belirtti.

Çanakkale’yi de çok beğenmiş olduğunu söyleyen Stan, “Boğazda gemi ile bir tur atma imkanım oldu. Çanakkale’nin tarihi ve kültürel yapısı beni çok etkiledi. Zaten Türkiye’nin ve Romanya’nın birçok benzer yanı var. Bu sebep ile yabancılık çekmiyorum. Türk insanı çok sıcak kanlı. Beni burada çok yakın karşıladılar. Yöresel meyveler çok hoşuma gitti. Buranın meşhur üzümünün tadına baktım ve çok beğendim. Çanakkale’ye tekrar gelmeyi çok isterim.” dedi.

Ünlü şarkıcı, Umurbey Beldesi’nde vermiş olduğu konserde hayranları ile buluştu. Kkonserden önce festival etkinlikleri için hazırlanan belde stadını dolduran yüzlerce izleyici, sanatçının seslendirmiş olduğu şarkılara alkışları ile eşlik etti.

Dinleyicilerine Türkçe iyi akşamlar ve sizi çok seviyorum diye seslenen Alexandra Stan, yaklaşık bir saat boyunca sahnede kaldı.

Şarkıcı, dans gösterileri ile de izleyicilere keyifli anlar yaşattı.
Alexandra Stan Çanakkale Konseri

Paylaş:
3. Uluslararası Truva Atı Kısa Film Festivali Başladı

Etkinlik Haberleri

3. Uluslararası Truva Atı Kısa Film Festivali Başladı

Çanakkale'de bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "Uluslararası Truva Atı Kısa Film Festivali" düzenlenen törenle

“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” Programı

Etkinlik Haberleri

“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” Programı

Milli Ağaçlandırma Günü "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" kampanyası kapsamında Çanakkale'de fidanlar toprakla

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Etkinlik Haberleri

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Çanakkale'de, bisikletin ulaşım aracı olarak yaşamın parçası haline gelmesi ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu"nda renkli görüntüler