24 Ağustos 2019 Cumartesi

Alexandra Stan Umurbey’de Sahne Aldı

Romanyalı şarkıcı Alexandra Stan, Umurbey Belediyesi tarafından düzenlenen 27. Geleneksel Şeftali Festivali’nde sahne aldı. Konser için Çanakkale’ye gelen Stan, otelde basın çalışanlarına yapmış olduğu açıklamada, Türkiye’ye ikinci kez geldiğini ve bu

Alexandra Stan Umurbey’de Sahne Aldı
Haber Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2018 12:41 Etkinlik Haberleri

Romanyalı şarkıcı Alexandra Stan, Umurbey Belediyesi tarafından düzenlenen 27. Geleneksel Şeftali Festivali’nde sahne aldı.

Konser için Çanakkale’ye gelen Stan, otelde basın çalışanlarına yapmış olduğu açıklamada, Türkiye’ye ikinci kez geldiğini ve bu gelişinde de ülkeye hayran kaldığını belirtti.

Çanakkale’yi de çok beğenmiş olduğunu söyleyen Stan, “Boğazda gemi ile bir tur atma imkanım oldu. Çanakkale’nin tarihi ve kültürel yapısı beni çok etkiledi. Zaten Türkiye’nin ve Romanya’nın birçok benzer yanı var. Bu sebep ile yabancılık çekmiyorum. Türk insanı çok sıcak kanlı. Beni burada çok yakın karşıladılar. Yöresel meyveler çok hoşuma gitti. Buranın meşhur üzümünün tadına baktım ve çok beğendim. Çanakkale’ye tekrar gelmeyi çok isterim.” dedi.

Ünlü şarkıcı, Umurbey Beldesi’nde vermiş olduğu konserde hayranları ile buluştu. Kkonserden önce festival etkinlikleri için hazırlanan belde stadını dolduran yüzlerce izleyici, sanatçının seslendirmiş olduğu şarkılara alkışları ile eşlik etti.

Dinleyicilerine Türkçe iyi akşamlar ve sizi çok seviyorum diye seslenen Alexandra Stan, yaklaşık bir saat boyunca sahnede kaldı.

Şarkıcı, dans gösterileri ile de izleyicilere keyifli anlar yaşattı.
Alexandra Stan Çanakkale Konseri

Paylaş:
Çanakkale Belediyesi Mahalle İftarları Devam Ediyor

Etkinlik Haberleri

Çanakkale Belediyesi Mahalle İftarları Devam Ediyor

Çanakkale Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftarları devam

Kepez’de Dünya Süt Günü Etkinlikleri

Etkinlik Haberleri

Kepez’de Dünya Süt Günü Etkinlikleri

Kepez Gönüllüleri, Akademisyen Gökhan Bayram'ın öncülüğünde Dünya Süt Günü nedeniyle etkinlik

Çanakkale’de 1919 Kişi Aynı Anda Atabarı Oynadı

Etkinlik Haberleri

Çanakkale’de 1919 Kişi Aynı Anda Atabarı Oynadı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. Yıldönümü kutlamaları kapsamında Türkiye’de ve dünya genelinde toplam 19 ülkede eş