16 Ekim 2019 Çarşamba

ÇABİP’ten 19 Mayıs’ta Bisiklet Turu

ÇABİP herkesin katılım sağlayabileceği, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Bisiklet Turu etkinliği düzenliyor.

ÇABİP’ten 19 Mayıs’ta Bisiklet Turu
Haber Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2019 12:00 Güncelleme: Etkinlik Haberleri

Çanakkale Bisiklet Platformu gönüllüleri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Bisiklet Turu etkinliği düzenliyor.

Milli Mücadelenin başladığı tarih kabul edilen 19 Mayıs 1919’un yüzüncü yılında Çanakkale Bisiklet Platformu (ÇABİP) tarafından bisiklet turu etkinliği düzenleniyor. 19 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek etkinlik “Golf Aile Çay Bahçesinde” saat 21:00’da başlayacak.

Golf Aile Çay Bahçesi’nde başlayacak bisiklet turunda sırasıyla, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, İskele, Cumhuriyet Bulvarı, İnönü Caddesi, Plaj Caddesi, Deniz Sokak, Aziziye Caddesi, Atatürk Caddesi, Üniversite Kavşağı, Lozan Caddesi, Troya Caddesi, Atikhisar Caddesi, Demircioğlu Caddesi ve İskele istikametinden gelinerek etkinlik Truva Atı’nda sona erecektir.

Bisikleti olan herkesin katılabileceği etkinlikte yaş sınırı bulunmuyor. Bisiklet turu performansa dayalı olmayıp, zorluk seviyesi “kolay” olarak açıklandı. Güvenlik önlemleri ÇABİP tarafından alınacak olan etkinliğe Çanakkale’de bisikleti olan herkes katılabilir.

Paylaş:
Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Etkinlik Haberleri

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Çanakkale'de, bisikletin ulaşım aracı olarak yaşamın parçası haline gelmesi ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu"nda renkli görüntüler

Çanakkale Belediyesi Mahalle İftarları Devam Ediyor

Etkinlik Haberleri

Çanakkale Belediyesi Mahalle İftarları Devam Ediyor

Çanakkale Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftarları devam

Kepez’de Dünya Süt Günü Etkinlikleri

Etkinlik Haberleri

Kepez’de Dünya Süt Günü Etkinlikleri

Kepez Gönüllüleri, Akademisyen Gökhan Bayram'ın öncülüğünde Dünya Süt Günü nedeniyle etkinlik