23 Mart 2019 Cumartesi
Reklam

Düşler Ülkesi Troya Sergisi Açıldı

Kale Grubu destekleri ile EPOS 7 ve BASE işbirliğinde düzenlenen Düşler Ülkesi Troya Sergisi, Çanakkale Piri Reis Müzesi’nde düzenlenen tören ile açıldı. Sergi açılışına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan,

Düşler Ülkesi Troya Sergisi Açıldı
Haber Giriş Tarihi: 30 Temmuz 2018 15:23 Etkinlik Haberleri

Kale Grubu destekleri ile EPOS 7 ve BASE işbirliğinde düzenlenen Düşler Ülkesi Troya Sergisi, Çanakkale Piri Reis Müzesi’nde düzenlenen tören ile açıldı.

Sergi açılışına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan, Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mithat Kemal Algül, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Troya Kazı Alanı Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan, Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu, BASE Kurucuları Ali Kerem Bilge, Asli Boduroğlu, İdil Bilge, genç sanatçılar ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Törende yapılan konuşmaların sonrasında kurdele kesimi ile sergi açılırken, Başkan Gökhan ve davetlilerl sergiyi ilgi ile gezerek eserler hakkında sanatçılardan bilgi edindi. Yirmi dokuz genç sanatçının katılımı ile Derya Yücel’in küratörlüğünde, enstalasoyn, grafik tasarım, seramik, cam, baskı, fotoğraf, resmim ve video gibi farklı eserlerden oluşan sergi, 27 Temmuz – 27 Ağustos tarihleri arasında ziyarete açık olacak.

Paylaş:
Muhtar Adayından Dünya Su Günü Etkinliği

Etkinlik Haberleri

Muhtar Adayından Dünya Su Günü Etkinliği

22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla Güzelyalı’da muhtar adayı Elif Çelik dalış etkinliği

Yaşlılara Saygı Haftasında Kahvaltı

Etkinlik Haberleri

Yaşlılara Saygı Haftasında Kahvaltı

Yaşlılara Saygı Haftası kahvaltı ile

SOLOTÜRK Nefesleri Kesecek

Etkinlik Haberleri

SOLOTÜRK Nefesleri Kesecek

SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında