Gençlerden Trakya Fest’e Yoğun İlgi

Geçtiğimiz sene Trakya bölgesinde ilk kez gerçekleştirilen ve bu sene 19-22 Temmuz tarihleri arasında dört gün boyunca Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı’nda düzenlenen Trakya Fest, kırk bin kişinin katılımı ile

Gençlerden Trakya Fest’e Yoğun İlgi
Haber Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2018 20:15 Etkinlik Haberleri

Geçtiğimiz sene Trakya bölgesinde ilk kez gerçekleştirilen ve bu sene 19-22 Temmuz tarihleri arasında dört gün boyunca Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı’nda düzenlenen Trakya Fest, kırk bin kişinin katılımı ile gerçekleşti. Birlikte Güzel sloganı ile düzenlenen festivalde otuz altı grup ve sanatçı sahne alırken, çadırları ile festival alanında konaklayan seyirciler farklı görüntüler oluşturdu.

Yaz mevsimi ile beraber daha fazla sayıda insanın yaşamış olduğu Trakyaa’da ilk kez geçtiğimiz sene üç günlük program ile gerçekleştirilen Trakya Fest, 19 Temmuz Perşembe günü Erekli Sahili, Keşan Belediye Plajı’nda gençler ve ailelerin yoğun ilgisi ile başladı. BirlikteGüzel sloganı ile gerçekleştirilen ve bu sene dört günlük bir program ile yapılan Trakya Fest kapsamında otuz altı grup ve sanatçı sahne aldı.

Genel olarak rock müzik gruplarının sahne almış olduğu Trakya Fest kapsamında Pentagram, Mor ve Ötesi, Aylin Aslım, Bulutsuzluk Özlemi, Feridun Düzağaç gibi Türkçe rock müziğini köklü isimlerinin yanı sıra, Dolu Kadehi Ters Tut ve Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi gruplarda yer aldı. Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Can Bonomo ve Seksendört’ün de yer almış olduğu festivale katılan seyirciler unutulmayacak anlar yaşadı.

Gökhan Türkmen, Suzan Kardeş, Kalben ve Ahmet Aslan gibi farklı tarzlarda müziklere imza atan sanatçılara da ev sahipliği yaparken, gecenin kapanışı ise Kabus Kerim, Bedük ve Gazapizm ile gerçekleştirildi.

Günlük katılımın yanı sıra, kamp alanında konaklayarak dört gün boyunca sahne alan sanatçıları görme imkanı sağlayan festivale toplam kırk bin kişi katılım gösterdi.

Paylaş:
3. Uluslararası Truva Atı Kısa Film Festivali Başladı

Etkinlik Haberleri

3. Uluslararası Truva Atı Kısa Film Festivali Başladı

Çanakkale'de bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "Uluslararası Truva Atı Kısa Film Festivali" düzenlenen törenle

“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” Programı

Etkinlik Haberleri

“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” Programı

Milli Ağaçlandırma Günü "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" kampanyası kapsamında Çanakkale'de fidanlar toprakla

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Etkinlik Haberleri

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Çanakkale'de, bisikletin ulaşım aracı olarak yaşamın parçası haline gelmesi ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu"nda renkli görüntüler