21 Mart 2019 Perşembe
Reklam

Gençlerden Trakya Fest’e Yoğun İlgi

Geçtiğimiz sene Trakya bölgesinde ilk kez gerçekleştirilen ve bu sene 19-22 Temmuz tarihleri arasında dört gün boyunca Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı’nda düzenlenen Trakya Fest, kırk bin kişinin katılımı ile

Gençlerden Trakya Fest’e Yoğun İlgi
Haber Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2018 20:15 Etkinlik Haberleri

Geçtiğimiz sene Trakya bölgesinde ilk kez gerçekleştirilen ve bu sene 19-22 Temmuz tarihleri arasında dört gün boyunca Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı’nda düzenlenen Trakya Fest, kırk bin kişinin katılımı ile gerçekleşti. Birlikte Güzel sloganı ile düzenlenen festivalde otuz altı grup ve sanatçı sahne alırken, çadırları ile festival alanında konaklayan seyirciler farklı görüntüler oluşturdu.

Yaz mevsimi ile beraber daha fazla sayıda insanın yaşamış olduğu Trakyaa’da ilk kez geçtiğimiz sene üç günlük program ile gerçekleştirilen Trakya Fest, 19 Temmuz Perşembe günü Erekli Sahili, Keşan Belediye Plajı’nda gençler ve ailelerin yoğun ilgisi ile başladı. BirlikteGüzel sloganı ile gerçekleştirilen ve bu sene dört günlük bir program ile yapılan Trakya Fest kapsamında otuz altı grup ve sanatçı sahne aldı.

Genel olarak rock müzik gruplarının sahne almış olduğu Trakya Fest kapsamında Pentagram, Mor ve Ötesi, Aylin Aslım, Bulutsuzluk Özlemi, Feridun Düzağaç gibi Türkçe rock müziğini köklü isimlerinin yanı sıra, Dolu Kadehi Ters Tut ve Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi gruplarda yer aldı. Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Can Bonomo ve Seksendört’ün de yer almış olduğu festivale katılan seyirciler unutulmayacak anlar yaşadı.

Gökhan Türkmen, Suzan Kardeş, Kalben ve Ahmet Aslan gibi farklı tarzlarda müziklere imza atan sanatçılara da ev sahipliği yaparken, gecenin kapanışı ise Kabus Kerim, Bedük ve Gazapizm ile gerçekleştirildi.

Günlük katılımın yanı sıra, kamp alanında konaklayarak dört gün boyunca sahne alan sanatçıları görme imkanı sağlayan festivale toplam kırk bin kişi katılım gösterdi.

Paylaş:
SOLOTÜRK Nefesleri Kesecek

Etkinlik Haberleri

SOLOTÜRK Nefesleri Kesecek

SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında

Türk Hava Kurumu’ndan Çanakkale’de Gösteri

Etkinlik Haberleri

Türk Hava Kurumu’ndan Çanakkale’de Gösteri

Türk Hava Kurumu tarafından Çanakkale’de gösteri düzenleyecek. Türk Hava Kurumu, Çanakkale Deniz Zaferi kapsamında gösteri düzenleyecek. Çanakkale Deniz Zaferi ve

Bakan Pakdemirli Kale-i Sultaniye Programına Katıldı

Etkinlik Haberleri

Bakan Pakdemirli Kale-i Sultaniye Programına Katıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çanakkale ziyareti kapsamında Kale-i Sultaniye programına katıldı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Eğitim