Gençlerden Trakya Fest’e Yoğun İlgi

Gençlerden Trakya Fest’e Yoğun İlgi

Geçtiğimiz sene Trakya bölgesinde ilk kez gerçekleştirilen ve bu sene 19-22 Temmuz tarihleri arasında dört gün boyunca Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı’nda düzenlenen Trakya Fest, kırk bin kişinin katılımı ile gerçekleşti. Birlikte Güzel sloganı ile düzenlenen festivalde otuz altı grup ve sanatçı sahne alırken, çadırları ile festival alanında konaklayan seyirciler farklı görüntüler oluşturdu.

Yaz mevsimi ile beraber daha fazla sayıda insanın yaşamış olduğu Trakyaa’da ilk kez geçtiğimiz sene üç günlük program ile gerçekleştirilen Trakya Fest, 19 Temmuz Perşembe günü Erekli Sahili, Keşan Belediye Plajı’nda gençler ve ailelerin yoğun ilgisi ile başladı. BirlikteGüzel sloganı ile gerçekleştirilen ve bu sene dört günlük bir program ile yapılan Trakya Fest kapsamında otuz altı grup ve sanatçı sahne aldı.

Genel olarak rock müzik gruplarının sahne almış olduğu Trakya Fest kapsamında Pentagram, Mor ve Ötesi, Aylin Aslım, Bulutsuzluk Özlemi, Feridun Düzağaç gibi Türkçe rock müziğini köklü isimlerinin yanı sıra, Dolu Kadehi Ters Tut ve Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi gruplarda yer aldı. Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Can Bonomo ve Seksendört’ün de yer almış olduğu festivale katılan seyirciler unutulmayacak anlar yaşadı.

Gökhan Türkmen, Suzan Kardeş, Kalben ve Ahmet Aslan gibi farklı tarzlarda müziklere imza atan sanatçılara da ev sahipliği yaparken, gecenin kapanışı ise Kabus Kerim, Bedük ve Gazapizm ile gerçekleştirildi.

Günlük katılımın yanı sıra, kamp alanında konaklayarak dört gün boyunca sahne alan sanatçıları görme imkanı sağlayan festivale toplam kırk bin kişi katılım gösterdi.

Trakya Fest

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Çanakkale’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri23 Ekim 2018

Çanakkale’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri

Çanakkale’de, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri ile Cumhuriyetimizin 95. yılı kutlanacak. Türkiye Cumhuriyeti’nin 95. yaşı büyük

Gökçeada’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri23 Ekim 2018

Gökçeada’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri

Gökçeada’da Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri ile Cumhuriyetimizin 95. yılı kutlanacak. Türkiye Cumhuriyeti’nin 95. yaşı büyük

Feridun Düzağaç Gökçeada’da Sahne Alacak23 Ekim 2018

Feridun Düzağaç Gökçeada’da Sahne Alacak

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gökçeada’da Feridun Düzağaç sahne alacak. 29 Ekim Cumhuriyet

Çanakkale’de Şevval Sam Sahne Alacak23 Ekim 2018

Çanakkale’de Şevval Sam Sahne Alacak

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Çanakkale’de Şevval Sam sahne alacak. 29 Ekim Cumhuriyet