29 Şubat 2024 Perşembe

Kale Grubu 61. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutlayacak

Türkiye’nin seramik sektörü lideri ve bünyesinde Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale ve Kalekim markalarını barındıran Kale Grubu, 61. kuruluş yıl dönümü ve Seramik Bayramı’nı kutlayacak. Çan’da Kale Seramik Fabrikalarında gerçekleşecek törenler ile

Kale Grubu 61. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutlayacak
Haber Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2018 12:12 Etkinlik Haberleri

Türkiye’nin seramik sektörü lideri ve bünyesinde Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale ve Kalekim markalarını barındıran Kale Grubu, 61. kuruluş yıl dönümü ve Seramik Bayramı’nı kutlayacak.

Çan’da Kale Seramik Fabrikalarında gerçekleşecek törenler ile Kale Grubu’nın 61. kuruluş yıl dönümü ve Geleneksel Seramik Bayramını kutlayacak. Kale Grubu; bayramın duyurusunu yaptığı yazıda, “Bu topraklar için emek verenler ile bir olduk. 61 olduk. Onursal Başkanımız ve Kurucumuz Dr. (h.c) İbrahim Bodur’un yolunda her sene 27 Temmuz tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz Geleneksel Seramik Bayramı’na katılımınız bizi onurlandıracaktır.” ifadelerine yer verildi.

Seramik Bayramı programı ise; 26 Temmuz’da Sünnet Töreni, Akşam Yemeği ve Mevlit bulunmakta. 27 Temmuz’da ise 10.30’da Kuruluş Yıl dönümü Törenleri ile başlayan program; toplu fotoğraf çekimi, Cuma Namazı, öğle yemeği, spor müsabakaları, kıdem ödülleri ile devam ettikten sonra konser ile sona erecek.

Çanakkale Piri Reis Müzesi’nde ise Düşler Ülkesi: Troya isimli sergi 26 Temmuz’da saat 18:30’da açılacak.

Paylaş:
3. Uluslararası Truva Atı Kısa Film Festivali Başladı

Etkinlik Haberleri

3. Uluslararası Truva Atı Kısa Film Festivali Başladı

Çanakkale'de bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "Uluslararası Truva Atı Kısa Film Festivali" düzenlenen törenle

“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” Programı

Etkinlik Haberleri

“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” Programı

Milli Ağaçlandırma Günü "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" kampanyası kapsamında Çanakkale'de fidanlar toprakla

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Etkinlik Haberleri

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Çanakkale'de, bisikletin ulaşım aracı olarak yaşamın parçası haline gelmesi ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu"nda renkli görüntüler