Tadım Etkinlikleri Başlıyor

Tadım Etkinlikleri Başlıyor

Salhane’de 10-15 Temmuz tarihleri arasında “Bozcaada Şarap Tadım Günleri” gerçekleştirilecek. Altı üreticinin ürünlerinin olacağı tadım günleri altı gün boyunca saat 18.00 ile 21.00 arasında gerçekleştirilecek.

Salhane Bozcaada’da gerçekleşecek “Bozcaada Şarap Tadım Günleri” etkinliği hakkında yapılan açıklama da altı farklı şarap tadılacak. Salhane sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamaya göre, “10 – 15 Temmuz tarihlerinde Bozcaada altı üreticinin şaraplarının tadımı saat 18.00 21.00 arasında canlı müzik eşlinde yapılacak. Üreticilerin hepsi stantlarında ürünlerini tanımak üzere hazır bulunacak. Konuklar ise girişte yaş kontrolü yapılarak içeriye alınacak. Giriş bedeli karşılığında misafirlere kendi şarap tadım kadehi ve altı adet marka verilecek. Katılımcılar bu markalar ile altı değişik şarabı tadabilecekler. Etkinlik boyunca şarap konusunda merak ettiklerinizi sorabileceğiniz uzmanlar sadece bir kadeh uzaklıkta olacak. Şarabın serüvenini yaşamak, bir kalemde bütün ada şaraplarına ulaşmak ve adanın eski geleneklerinden birisini canlandırmak adına Salhane’de yapılacak. Tadım etkinliğine on sekiz yaş üstü herkes davetlidir.”

Bozcaada Şarap Tadımı

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Valilikten 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti13 Temmuz 2018

Valilikten 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti

Valikten yapılan yazılı açıklamaya göre 15 Temmuz Pazar günü İskele’de demokrasi nöbeti gerçekleştirilecek. 15

Çocuk Kültür Evi Esenler Sosyal Yaşam Evi’ni Ağırladı09 Temmuz 2018

Çocuk Kültür Evi Esenler Sosyal Yaşam Evi’ni Ağırladı

2017 – 2018 dönemi yaz atöyeleri programına devam eden Çocuk Kültür Evi, Çanakkale Belediyesi

Açık Hava Sinema Geceleri Başladı09 Temmuz 2018

Açık Hava Sinema Geceleri Başladı

Çanakkale Belediyesi, kültür etkinlikleri kapsamında geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Açık Hava Sinema Geceleri başladı.

Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası Bitti08 Temmuz 2018

Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası Bitti

Türkiye Santraç Federasyonu tarafından Çanakkale’de düzenlenen 2018 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası bitti. Türkiye Satranç