25 Ekim 2021 Pazartesi

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine’de

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine'ye gelerek belediye başkanıyla görüşme yaptı.

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine’de
Haber Giriş Tarihi: 16 Mayıs 2019 14:07 Ezine Haberleri

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’u ziyaret etti.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, ÇTB Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Üyesi Ruhi Badem ve Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan ÇTB Yönetim Kurulu üyeleri Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Belediye Başkanı Mert Uygun ile makamında bir araya gelen Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve beraberindeki heyet 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Bayramiç halkının teveccühü ve desteğini alarak Bayramiç Belediye Başkanı olarak seçilen Mert Uygun’a tebriklerini iletti, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Çanakkale Ticaret Borsası ile koordineli bir çalışma içerisinde olacaklarını dile getiren Başkan Uygun, “Çanakkale Ticaret Borsasını yakından takip ediyoruz. Borsamızın markalaşma çalışmaları olsun, fuar organizasyonları olsun Bayramiç firmalarımız için son derece önemli. Bizlerde Belediyemizin imkanları dahilinde Ticaret Borsamızın her zaman destek vermeye hazırız” dedi.
Ziyarette Bayramiç Belediyesinin kooperatifleşme ile ilgili çalışmaları başta olmak üzere Bayramiç’in gezip geçilecek değil, yaşanacak yer olması ile ilgili yapılması planlanan projeleri, ilçeye katma değer yaratacak yatırımlar ve istihdam arttıracak projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Başkan Mert Uygun ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çanakkale Ticaret Borsası heyetine teşekkürlerini iletti.

Paylaş:
İlkokul Öğrencileri Seramik Ürünleri Yaptı

Ezine Haberleri

İlkokul Öğrencileri Seramik Ürünleri Yaptı

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde ilkokul öğrencileri seramik ürünleri yaptı. Geyikli Beldesindeki Geyikli İlkokulu öğrencilerine “Alexandreas Troas, Troya ve Zeytin” temalı proje

İlk Hasat Zeytinyağı 15 Bin Lira

Ezine Haberleri

İlk Hasat Zeytinyağı 15 Bin Lira

Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde, bu yıl ilki düzenlenen zeytin hasat şenliğinde, açık artırmayla 15 bin liraya satılan ilk

Geyikli Zeytin Hasat Şenliği Başladı

Ezine Haberleri

Geyikli Zeytin Hasat Şenliği Başladı

Ezine ilçesi Geyikli beldesinde iki gün sürecek "Zeytin Hasat Şenliği"