26 Haziran 2019 Çarşamba

Ezine Bahar Panayırı Sona Erdi

Ezine Belediyesi tarafından organize edilen "İlkbahar Panayırı", Ezineli vatandaşlardan, çevre köy ve ilçelerden gelen misafirler tarafından yoğun ilgi gördü.

Ezine Bahar Panayırı Sona Erdi
Haber Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2019 18:23 Ezine Haberleri

Ezine’de geleneksel hale gelen ve uzun zamandır düzenlenen Geleneksel Bahar Panayırı sona erdi.

21- 23 Mayıs tarihleri arasında 3 gün olarak düzenlenen ve Ezine Belediyesi tarafından organize edilen “İlkbahar Panayırı”, Ezineli vatandaşlardan ve çevre köy ve ilçelerden gelen misafirler tarafından yoğun ilgi gördü. Lunapark ve çeşitli eğlence yerleri, yiyecek içecek ve giyim reyonları panayır alışverişine hareket getirdi.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Geleneksel Bahar Panayırı sona ermesi sonrasında yaptığı açıklamada, panayırın vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine bu yıl da yapılmasına karar verdiklerini ifade etti. Panayır artık geleneksel hale geldiğini ve budan böyle her yıl devam ettirileceğini söyleyerek “Ülkemizin birçok yerinden ve ilçe merkezimizden esnafımızın ürünlerini pazarladığı panayırımızı, çevre il ve ilçeler ile ilçemiz merkezi ile köylerimizden vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve katılımı ile bu yıl 21-23 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirdik. Kültürümüze sahip çıkıyor ve devam ettiriyoruz. Panayır aynı zamanda kültür ürünlerimizden ve değerlerimizden olup, ilçeye de katkıları olduğuna inanıyorum. Bu yılki panayırımız yoğun ilgi gördü. Üç gün süren panayırımızda herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması da sevindiricidir.” ifadelerini kullandı.

Ezine’de her yıl 1-3 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Ezine Panayırı ile birlikte geleneksel hale gelen Bahar Panayırı’na da vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Paylaş:
Ezine’de 1999/2 Askerler Yemin Etti

Ezine Haberleri

Ezine’de 1999/2 Askerler Yemin Etti

Ezine 3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı'nda vatani görevlerini yapmakta olan acemi erler yemin

Ezine Kaymakamlığı Çalışanlarına İftar Yemeği

Ezine Haberleri

Ezine Kaymakamlığı Çalışanlarına İftar Yemeği

Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel'inde katıldığı iftar yemeği

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine’de

Ezine Haberleri

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine’de

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine'ye gelerek belediye başkanıyla görüşme