28 Eylül 2023 Perşembe

Giresun’a Atanan Ezine Kaymakamı Muhtarlarla Buluştu

Giresun'un Bulancak ilçesine atanan Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Giresun’a Atanan Ezine Kaymakamı Muhtarlarla Buluştu
Haber Giriş Tarihi: 21 Ağustos 2019 11:42 Ezine Haberleri

Giresun’un Bulancak ilçesine atanan Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Derneğin ev sahipliğinde bir restoranda düzenlenen etkinliğe Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, İl Genel Meclisi üyeleri Murat Yahya Sezgin ve Erdinç Ceyhan da katıldı.

Kahvaltıda konuşan Dernek Başkanı Oktay Akay, “Kaymakamımız ilçemize geldiği günden bu yana, iki yıl gibi kısa bir zaman olmasına rağmen çok güzel hizmetlerde bulundu. Kendisine şahsım ve tüm muhtar arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinde de başarılar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Ali İkram Tuna da bu davetten dolayı dernek yönetimine ve muhtarlara teşekkür etti.

Ezine’de iki yıldır görev yaptığını hatırlatan Tuna, “Bu yönetim işleri bir ekip işidir. Bir şeyler, hep beraber yapılıyorsa ortaya çıkıyor demektir.” ifadelerini kullandı.

Tuna ve katılımcılar, etkinliğinin sonunda toplu fotoğraf çektirdi.

Paylaş:
İlkokul Öğrencileri Seramik Ürünleri Yaptı

Ezine Haberleri

İlkokul Öğrencileri Seramik Ürünleri Yaptı

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde ilkokul öğrencileri seramik ürünleri yaptı. Geyikli Beldesindeki Geyikli İlkokulu öğrencilerine “Alexandreas Troas, Troya ve Zeytin” temalı proje

İlk Hasat Zeytinyağı 15 Bin Lira

Ezine Haberleri

İlk Hasat Zeytinyağı 15 Bin Lira

Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde, bu yıl ilki düzenlenen zeytin hasat şenliğinde, açık artırmayla 15 bin liraya satılan ilk

Geyikli Zeytin Hasat Şenliği Başladı

Ezine Haberleri

Geyikli Zeytin Hasat Şenliği Başladı

Ezine ilçesi Geyikli beldesinde iki gün sürecek "Zeytin Hasat Şenliği"