21 Eylül 2019 Cumartesi

Giresun’a Atanan Ezine Kaymakamı Muhtarlarla Buluştu

Giresun'un Bulancak ilçesine atanan Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Giresun’a Atanan Ezine Kaymakamı Muhtarlarla Buluştu
Haber Giriş Tarihi: 21 Ağustos 2019 11:42 Ezine Haberleri

Giresun’un Bulancak ilçesine atanan Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Derneğin ev sahipliğinde bir restoranda düzenlenen etkinliğe Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, İl Genel Meclisi üyeleri Murat Yahya Sezgin ve Erdinç Ceyhan da katıldı.

Kahvaltıda konuşan Dernek Başkanı Oktay Akay, “Kaymakamımız ilçemize geldiği günden bu yana, iki yıl gibi kısa bir zaman olmasına rağmen çok güzel hizmetlerde bulundu. Kendisine şahsım ve tüm muhtar arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinde de başarılar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Ali İkram Tuna da bu davetten dolayı dernek yönetimine ve muhtarlara teşekkür etti.

Ezine’de iki yıldır görev yaptığını hatırlatan Tuna, “Bu yönetim işleri bir ekip işidir. Bir şeyler, hep beraber yapılıyorsa ortaya çıkıyor demektir.” ifadelerini kullandı.

Tuna ve katılımcılar, etkinliğinin sonunda toplu fotoğraf çektirdi.

Paylaş:
Yahya Çavuş’un Doğduğu Ev Müzeye Dönüştürülecek

Ezine Haberleri

Yahya Çavuş’un Doğduğu Ev Müzeye Dönüştürülecek

Çanakkale Savaşları'nda büyük yararlılıklar gösteren ve yaralanmasının ardından tedavisi sırasında şehit olan Ezineli Yahya Çavuş'un doğduğu ev müzeye dönüştürülecek. AK

Ezine Kaymakamı Göreve Başladı

Ezine Haberleri

Ezine Kaymakamı Göreve Başladı

İçişleri Bakanlığı 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ezine Kaymakamı olarak atanan Hacı Arslan Uzan, görevine

“Ezine Sonbahar Panayırı” Sona Erdi

Ezine Haberleri

“Ezine Sonbahar Panayırı” Sona Erdi

Ezine her yıl düzenlenen geleneksel "Sonbahar Panayırı" sona erdi.