Güray Yüksel Göreve Başladı

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, mazbatasını alarak resmen göreve başladı.

Güray Yüksel Göreve Başladı
Haber Giriş Tarihi: 06 Nisan 2019 9:18 Ezine Haberleri

31 Mart Yerel Seçimlerinde 4.053 oy alan Ak Parti adayı Güray Yüksel, dün Ezine Adliyesi’nde gerçekleştirilen törenle mazbatasını aldı.

Ezine İlçe Seçim Kuruluna yeni Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle birlikte giden Güray Yüksel, Ezine İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Çimen Atacan Tuna’dan mazbatasını aldı. Ulu Cami’de kılınan Cuma namazı sonrasında partililer ve sevenleriyle birlikte belediye binası önünde düzenlenen devir teslim törenine katıldı.

Ezine Belediyesi önünde vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, kurban kesiminin ardından kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında, “Devir teslim töreninde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Sabahtan mazbatamızı aldık. Teşkilatımız ve AK Parti dava arkadaşlarımız ve Ezine Belediyesini kucaklamak isteyen, bizim her zaman yanımızda olan, gece gündüz bizi destekleyen siz değerli halkımızla kurbanımızı kestik. Allah nasip ederse görevimizin başına geçeceğiz. Memleketimiz, güzel Ezine’miz, geleceğimiz olan yarınlarımız, gençler için gece gündüz çalışacağız. AK Parti bayrağını 2014 senesinde aldığımız gibi şuanda hedefimiz olan 2023 senesine kadar güzel bir şekilde, 720 gün dediğimiz projelerimizi Allah nasip ettiği sürece hızlı bir şekilde yapacağız. Memleket geriye gitmesin. AK Parti artık Ezine’de tamamen belediyecilik adı altında sonuna kadar ilerlesin diyeceğiz. Memleketimize hizmet edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Tören sonrasında eşiyle birlikte makam odasına geçen Güray Yüksel, vatandaşları makamında ağırlayarak tebrikleri kabul etti.

Paylaş:
Yahya Çavuş’un Doğduğu Ev Müzeye Dönüştürülecek

Ezine Haberleri

Yahya Çavuş’un Doğduğu Ev Müzeye Dönüştürülecek

Çanakkale Savaşları'nda büyük yararlılıklar gösteren ve yaralanmasının ardından tedavisi sırasında şehit olan Ezineli Yahya Çavuş'un doğduğu ev müzeye dönüştürülecek. AK

Ezine Kaymakamı Göreve Başladı

Ezine Haberleri

Ezine Kaymakamı Göreve Başladı

İçişleri Bakanlığı 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ezine Kaymakamı olarak atanan Hacı Arslan Uzan, görevine

“Ezine Sonbahar Panayırı” Sona Erdi

Ezine Haberleri

“Ezine Sonbahar Panayırı” Sona Erdi

Ezine her yıl düzenlenen geleneksel "Sonbahar Panayırı" sona erdi.