Güray Yüksel Göreve Başladı

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, mazbatasını alarak resmen göreve başladı.

Güray Yüksel Göreve Başladı
Haber Giriş Tarihi: 06 Nisan 2019 9:18 Ezine Haberleri

31 Mart Yerel Seçimlerinde 4.053 oy alan Ak Parti adayı Güray Yüksel, dün Ezine Adliyesi’nde gerçekleştirilen törenle mazbatasını aldı.

Ezine İlçe Seçim Kuruluna yeni Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle birlikte giden Güray Yüksel, Ezine İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Çimen Atacan Tuna’dan mazbatasını aldı. Ulu Cami’de kılınan Cuma namazı sonrasında partililer ve sevenleriyle birlikte belediye binası önünde düzenlenen devir teslim törenine katıldı.

Ezine Belediyesi önünde vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, kurban kesiminin ardından kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında, “Devir teslim töreninde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Sabahtan mazbatamızı aldık. Teşkilatımız ve AK Parti dava arkadaşlarımız ve Ezine Belediyesini kucaklamak isteyen, bizim her zaman yanımızda olan, gece gündüz bizi destekleyen siz değerli halkımızla kurbanımızı kestik. Allah nasip ederse görevimizin başına geçeceğiz. Memleketimiz, güzel Ezine’miz, geleceğimiz olan yarınlarımız, gençler için gece gündüz çalışacağız. AK Parti bayrağını 2014 senesinde aldığımız gibi şuanda hedefimiz olan 2023 senesine kadar güzel bir şekilde, 720 gün dediğimiz projelerimizi Allah nasip ettiği sürece hızlı bir şekilde yapacağız. Memleket geriye gitmesin. AK Parti artık Ezine’de tamamen belediyecilik adı altında sonuna kadar ilerlesin diyeceğiz. Memleketimize hizmet edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Tören sonrasında eşiyle birlikte makam odasına geçen Güray Yüksel, vatandaşları makamında ağırlayarak tebrikleri kabul etti.

Paylaş:
Ezine’de 1999/2 Askerler Yemin Etti

Ezine Haberleri

Ezine’de 1999/2 Askerler Yemin Etti

Ezine 3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı'nda vatani görevlerini yapmakta olan acemi erler yemin

Ezine Bahar Panayırı Sona Erdi

Ezine Haberleri

Ezine Bahar Panayırı Sona Erdi

Ezine Belediyesi tarafından organize edilen "İlkbahar Panayırı", Ezineli vatandaşlardan, çevre köy ve ilçelerden gelen misafirler tarafından yoğun ilgi

Ezine Kaymakamlığı Çalışanlarına İftar Yemeği

Ezine Haberleri

Ezine Kaymakamlığı Çalışanlarına İftar Yemeği

Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel'inde katıldığı iftar yemeği