17 Ağustos 2019 Cumartesi

Jandarmadan Kumar Operasyonu

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kumar oynayanlar operasyon düzenlendi. Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ezine’de Taştepe köyünde bulunan Taştepeliler Derneği adı altına faaliyet gösteren dernek binası ve lokalinde kumar oynatılması sebebi

Jandarmadan Kumar Operasyonu
Haber Giriş Tarihi: 05 Şubat 2019 15:48 Ezine Haberleri

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kumar oynayanlar operasyon düzenlendi.

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ezine’de Taştepe köyünde bulunan Taştepeliler Derneği adı altına faaliyet gösteren dernek binası ve lokalinde kumar oynatılması sebebi ile operasyon düzenledi.

Kumar oynattığı belirlenen dernek kurucu üyelerinden H.Y, Y.Y, Ö.S isimli kişiler ile beraber hareket eden F.F.A, Y.D, T.Ö.G, İ.G, C.E, A.I, Y.D isimli toplam 10 kişi Ezine Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile gözaltına alındı. Kumar oynamış olduğu belirlenen 36 kişiye toplam 11.520 TL idari yaptırım cezası uygulandı.

Gözaltına alınan on şahsın daha öncede Antalya, Ankara ve Eskişehir’de dernek adı altında kumar oynattıkları ve haklarında işlem yapıldığı tespit etti.

Dernek binasında yapılan aramada bir adat tombala makinası, doksan adet tombala makinasına ait numaralı top, yüz kırk dokuz tane tombala kartı, 2070 Türk Lirası nakit para, tombala oynamada kullanılan pullar ele geçirilerek, muhafaza altına alındı.

Paylaş:
Ezine’de Yemin Töreni

Ezine Haberleri

Ezine’de Yemin Töreni

Ezine 3. Jandarma Er Eğitim Taburunda vatani görevini yapan 1999/3 tertip birinci dönem acemi erler için yemin töreni

Ezine’de Kayıp Zihinsel Engelliyi “Roka” Buldu

Ezine Haberleri

Ezine’de Kayıp Zihinsel Engelliyi “Roka” Buldu

Çanakkale'nin Ezine ilçesinde, bir süredir kendisinden haber alınamayan kayıp şahısa, İl Jandarma Komutanlığına ait iz ve koku takip köpeği "Roka"

Ezine’de Trafik Kazası: 8 Yaralı

Ezine Haberleri

Ezine’de Trafik Kazası: 8 Yaralı

Ezine'de iki otomobilin çarpışması sonucu 8 kişi yaralandı.