Jandarmadan Kumar Operasyonu

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kumar oynayanlar operasyon düzenlendi. Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ezine’de Taştepe köyünde bulunan Taştepeliler Derneği adı altına faaliyet gösteren dernek binası ve lokalinde kumar oynatılması sebebi

Jandarmadan Kumar Operasyonu
Haber Giriş Tarihi: 05 Şubat 2019 15:48 Ezine Haberleri

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kumar oynayanlar operasyon düzenlendi.

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ezine’de Taştepe köyünde bulunan Taştepeliler Derneği adı altına faaliyet gösteren dernek binası ve lokalinde kumar oynatılması sebebi ile operasyon düzenledi.

Kumar oynattığı belirlenen dernek kurucu üyelerinden H.Y, Y.Y, Ö.S isimli kişiler ile beraber hareket eden F.F.A, Y.D, T.Ö.G, İ.G, C.E, A.I, Y.D isimli toplam 10 kişi Ezine Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile gözaltına alındı. Kumar oynamış olduğu belirlenen 36 kişiye toplam 11.520 TL idari yaptırım cezası uygulandı.

Gözaltına alınan on şahsın daha öncede Antalya, Ankara ve Eskişehir’de dernek adı altında kumar oynattıkları ve haklarında işlem yapıldığı tespit etti.

Dernek binasında yapılan aramada bir adat tombala makinası, doksan adet tombala makinasına ait numaralı top, yüz kırk dokuz tane tombala kartı, 2070 Türk Lirası nakit para, tombala oynamada kullanılan pullar ele geçirilerek, muhafaza altına alındı.

Paylaş:
Ezine Bahar Panayırı Sona Erdi

Ezine Haberleri

Ezine Bahar Panayırı Sona Erdi

Ezine Belediyesi tarafından organize edilen "İlkbahar Panayırı", Ezineli vatandaşlardan, çevre köy ve ilçelerden gelen misafirler tarafından yoğun ilgi

Ezine Kaymakamlığı Çalışanlarına İftar Yemeği

Ezine Haberleri

Ezine Kaymakamlığı Çalışanlarına İftar Yemeği

Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel'inde katıldığı iftar yemeği

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine’de

Ezine Haberleri

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine’de

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine'ye gelerek belediye başkanıyla görüşme