25 Mayıs 2019 Cumartesi

Şehit Fatih Duru’nun Adı İlkokulda Yaşatılacak

Şehit Fatih Duru’nun adı ilkokulda yaşatılacak. Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde terör saldırısında şehit düşen Piyade Onbaşı Fatih Duru, Ezine’de isminin verildiği İlkokulda yaşatılacak. Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Şehit Fatih Duru İlkokulu

Şehit Fatih Duru’nun Adı İlkokulda Yaşatılacak
Haber Giriş Tarihi: 04 Ocak 2019 22:16 Ezine Haberleri

Şehit Fatih Duru’nun adı ilkokulda yaşatılacak.

Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde terör saldırısında şehit düşen Piyade Onbaşı Fatih Duru, Ezine’de isminin verildiği İlkokulda yaşatılacak.

Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Şehit Fatih Duru İlkokulu dört katlı ve on iki derslikli olarak inşa edildi.

Şehit Fatih Duru’nun Annesi Azime Duru ve ağabeyi Muhsin Duru’nun da katılmış olduğu okulun açılış töreninde Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Şehit Fatih Duru İlkokulu öğrencisi Ahmet Çobanoğlu okul ile ilgili teşekkürlerini dile getiren bir konuşma yaptı.

Açılış programında; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, AK Parti Grup Başkanvekili ve Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz birer konuşma gerçekleştirdi.
Şehit Fatih Duru İlkokulunun açılışı dualarla ve “hayırlı olsun” temennileri ile yapıldıktan sonra Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, AK Parti Grup Başkanvekili ve Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu okulda öğrenciler ile bir araya geldiler.

Paylaş:
Ezine Bahar Panayırı Sona Erdi

Ezine Haberleri

Ezine Bahar Panayırı Sona Erdi

Ezine Belediyesi tarafından organize edilen "İlkbahar Panayırı", Ezineli vatandaşlardan, çevre köy ve ilçelerden gelen misafirler tarafından yoğun ilgi

Ezine Kaymakamlığı Çalışanlarına İftar Yemeği

Ezine Haberleri

Ezine Kaymakamlığı Çalışanlarına İftar Yemeği

Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel'inde katıldığı iftar yemeği

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine’de

Ezine Haberleri

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine’de

Çanakkale Ticaret Borsası Ezine'ye gelerek belediye başkanıyla görüşme