CHP´li Başkanlar Gelibolu´da Buluştu

CHP´li Başkanlar Gelibolu´da Buluştu

Çanakkale’nin Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları geleneksel buluşmasını bu kez Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdiler.
Gelibolu Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya CHP Çanakkale İl Başkanı Nejat Önder, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Gelibolu İlçe Başkanı Nevzat Kaya, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz ve Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça katıldı. Başkanlar buluşmasına mazeret bildiren Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ve Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ise toplantıya katılamadı.

Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, toplantının açılışında tüm konukları selamlayarak “Birlikteliğimiz içinde gücümüze güç katmak için Cumhuriyetin önsözünün yazıldığı Gelibolu’da biraraya gelmiş bulunuyoruz. Tüm başkanlarımıza hoş geldiniz diyorum” dedi.
Sorumlu bulundukları belediyelerin hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulunan başkanlara daha sonra Metropol Stratejik ve Araştırma Şirketi’nin Çanakkale ve ilçelerinde 11 bin kişi ile yapılan anket çalışmasının sunumu yapıldı. Türkiye siyasal durum, Çanakkale siyasal durum, belediye memnuniyeti, Çanakkale’yi bekleyen riskler ve ekonomik vizyonu başlıkları altında gerçekleştirilen ‘Çanakkale İli Belediye Memnuniyet ve Siyasal Durum Araştırması’ sunumunda ankete dayalı strateji geliştirmenin önemine vurgu yapıldı.
Toplantı sonunda Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, “Bizlere sunduğunuz bilgi, deneyim ve tecrübeleriniz için şahsım ve mevkidaşlarım adına teşekkür ederim” diyerek Metropol Stratejik ve Araştırma Şirketi’nin Genel Müdürü Prof.Dr.Özer Sencar’a ilçeyi simgeleyen bir plaket takdim etti.
Diğer yandan samimi bir ortamda geçen Gelibolu’daki buluşmada, belediye başkanlarının eşleri de ev sahibi belediye başkanının eşi Birhan Özacar tarafından misafir edilip, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Toplantının ardından eşleri ile birlikte akşam yemeği yiyen başkanlar bir sonraki toplantının 7 Eylül 2016 günü Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ev sahipliğinde yapılmasını kararlaştırdı.

Atatürk Kültür Merkezi Biga Belediye Başkanı Bozcaada Belediye Başkanı Çanakkale Belediye Başkanı Cengiz Balkan CHP Gelibolu İlçe Başkanı Ercan Yılmaz Gelibolu Gelibolu Belediye Başkanı Gelibolu Belediyesi Geyikli Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz İsmail Işık Karabiga Belediye Başkanı Kepez Belediye Başkanı Küçükkuyu Belediye Başkanı Mustafa Özacar Muzaffer Karataş Nejat Önder Nevzat Kaya Ömer Faruk Mutan Ülgür Gökhan

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Eski PTT Binası Barış Evi Olacak11 Aralık 2018

Eski PTT Binası Barış Evi Olacak

Gelibolu’da eski PTT binası Barış Evi olacak. Aleaddin Mahallesin’de bulunan Türk Telekominikasyon A.Ş. adına

CHP’nin Kesinleşen Belediye Başkan Adayları06 Aralık 2018

CHP’nin Kesinleşen Belediye Başkan Adayları

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale’de seçime gireceği adayları belirlemeye devam ediyor. Bu gün CHP Genel

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Belli Oldu06 Aralık 2018

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

18 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilen temayül (eğilim) yoklamasında Kepez CHP Belde Belediye Başkan Aday

Çanakkale’de Deprem04 Aralık 2018

Çanakkale’de Deprem

Çanakkale’de deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre,