CHP´li Başkanlar Gelibolu´da Buluştu

CHP´li Başkanlar Gelibolu´da Buluştu

Çanakkale’nin Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları geleneksel buluşmasını bu kez Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdiler.
Gelibolu Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya CHP Çanakkale İl Başkanı Nejat Önder, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Gelibolu İlçe Başkanı Nevzat Kaya, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz ve Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça katıldı. Başkanlar buluşmasına mazeret bildiren Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ve Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ise toplantıya katılamadı.

Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, toplantının açılışında tüm konukları selamlayarak “Birlikteliğimiz içinde gücümüze güç katmak için Cumhuriyetin önsözünün yazıldığı Gelibolu’da biraraya gelmiş bulunuyoruz. Tüm başkanlarımıza hoş geldiniz diyorum” dedi.
Sorumlu bulundukları belediyelerin hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulunan başkanlara daha sonra Metropol Stratejik ve Araştırma Şirketi’nin Çanakkale ve ilçelerinde 11 bin kişi ile yapılan anket çalışmasının sunumu yapıldı. Türkiye siyasal durum, Çanakkale siyasal durum, belediye memnuniyeti, Çanakkale’yi bekleyen riskler ve ekonomik vizyonu başlıkları altında gerçekleştirilen ‘Çanakkale İli Belediye Memnuniyet ve Siyasal Durum Araştırması’ sunumunda ankete dayalı strateji geliştirmenin önemine vurgu yapıldı.
Toplantı sonunda Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, “Bizlere sunduğunuz bilgi, deneyim ve tecrübeleriniz için şahsım ve mevkidaşlarım adına teşekkür ederim” diyerek Metropol Stratejik ve Araştırma Şirketi’nin Genel Müdürü Prof.Dr.Özer Sencar’a ilçeyi simgeleyen bir plaket takdim etti.
Diğer yandan samimi bir ortamda geçen Gelibolu’daki buluşmada, belediye başkanlarının eşleri de ev sahibi belediye başkanının eşi Birhan Özacar tarafından misafir edilip, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Toplantının ardından eşleri ile birlikte akşam yemeği yiyen başkanlar bir sonraki toplantının 7 Eylül 2016 günü Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ev sahipliğinde yapılmasını kararlaştırdı.

Atatürk Kültür Merkezi Biga Belediye Başkanı Bozcaada Belediye Başkanı Çanakkale Belediye Başkanı Cengiz Balkan CHP Gelibolu İlçe Başkanı Ercan Yılmaz Gelibolu Gelibolu Belediye Başkanı Gelibolu Belediyesi Geyikli Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz İsmail Işık Karabiga Belediye Başkanı Kepez Belediye Başkanı Küçükkuyu Belediye Başkanı Mustafa Özacar Muzaffer Karataş Nejat Önder Nevzat Kaya Ömer Faruk Mutan Ülgür Gökhan

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Metin Uca’dan Gelibolu’da Söyleşi16 Ekim 2018

Metin Uca’dan Gelibolu’da Söyleşi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gelibolu’da Metin Uca, söyleşi gerçekleştirecek. 29 Ekim Cumhuriyetin

Gelibolu’da Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor14 Ekim 2018

Gelibolu’da Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor

23 Ekim’de başlayacak girişimcilik eğitimlerine 18 yaşını doldurmuş olan herkes katılabilecek. İŞKUR ve Gelibolu

Işın Karaca Gelibolu’da Sahne Alacak13 Ekim 2018

Işın Karaca Gelibolu’da Sahne Alacak

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gelibolu’da Işın Karaca sahne alacak. 29 Ekim Cumhuriyet

İyi Parti’de Toplu İstifa05 Ekim 2018

İyi Parti’de Toplu İstifa

İyi Parti Çanakkale kurucu başkanı ve eski il başkanı İrfan Dehmen ve beraberindeki 20