Çanakkale Konut Günleri Başladı

Çanakkale Müteahhitler Birliği tarafından bu sene ikincisi organize edilen Çanakkale Konut Günleri, 28 Haziran 2018 Perşembe günü İskele Meydanı’nda düzenlenmiş olan açılış töreni ile başladı. Açılış törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan,

Çanakkale Konut Günleri Başladı
Haber Giriş Tarihi: 29 Haziran 2018 16:07 Güncel Haberler

Çanakkale Müteahhitler Birliği tarafından bu sene ikincisi organize edilen Çanakkale Konut Günleri, 28 Haziran 2018 Perşembe günü İskele Meydanı’nda düzenlenmiş olan açılış töreni ile başladı.

Açılış törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan başta olmak üzere inşaat sektörü temsilcileri ile kent sakinleri katıldı. Çanakkale Müteahhitler Birliği Başkanı Hakan Vural’ın yapmış olduğu açılış konuşmasının sonrasında söz alan Ülgür Gökhan; “Çanakkale yerleşmek istenilen bir kent olmanın özelliklerini taşıyor. Burada konut ihtiyacı her gün giderek artıyor. Müteahhitlerimiz de bu yeni sürece uyum sağlayarak daha güzel eserler ve binalar yaratıyorlar. Bunu seneler boyunca konuştuk, biraz daha estetiğe dikkat edilmesi gerektiğini belirttik.” dedi.

Konuşmaların sonrasında kurdele kesimi ile 2. Çanakkale Konut Günleri’nin açılışı gerçekleşti. Sonrasında alanda kurulan stantları ziyaret eden Ülgür Gökhan, konutlar hakkında bilgiler aldı.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde