Ahilik Haftası Kutlandı

Çanakkale’de Ahilik Haftası Kutlanıyor Çanakkale Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan’ın Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ve Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaretiyle başlayan Ahilik Haftası Etkinlikleri Cumhuriyet Meydanında kutlandı. Mehteran

Ahilik Haftası Kutlandı
Haber Giriş Tarihi: 17 Eylül 2018 17:34 Güncel Haberler

Çanakkale’de Ahilik Haftası Kutlanıyor

Çanakkale Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan’ın Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ve Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaretiyle başlayan Ahilik Haftası Etkinlikleri Cumhuriyet Meydanında kutlandı.

Mehteran ekibine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve protokolün de katılmasıyla Demircioğlu caddesinden Cumhuriyet Meydanına kadar yapılan yürüyüş gerçekleştirildi.

Çanakkale Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan konuşmasında ahiliğin önemine vurgu yaparak günün anlam ve önemini belirtti.
Esnaf ve sanatkarların sorunlarının geçmişte olduğu gibi bu günde olduğunu ve sorunların çözüldüğüne değindi. “Biz Devletimizin yanındayız. Ne kadar sıkıntı olursa olsun bu gün varsa yarın aşarız. Hiçbir şekilde bunları yaparken esnaf ve sanatkar hiçbir şekilde hak etmediği ilave zamlar yapmaz. Stokçuluk yapmaz. Stokçuluk yapanlar baronlar” dedi.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan da birer konuşma yaparak Ahilik haftasını kutladılar.

Konuşmaların ardından başarılı esnaflara Yılın Ahileri ödülü verildi.
Program sonunda esnaf odaları tarafından pişi ve peynir ikram edildi.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde