Ak Parti Kadın Kolları’ndan Aşure İkramı

Çanakkale Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı Hicri Yeni Yıl dolayısıyla aşure dağıttı. Çanakkale Ak Parti il Kadın Kolları Başkanlığı Çanakkale İskele meydanında Hicri Yeni Yıl dolayısıyla il başkanı ve Ak

Ak Parti Kadın Kolları’ndan Aşure İkramı
Haber Giriş Tarihi: 12 Eylül 2018 1:02 Güncel Haberler

Çanakkale Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı Hicri Yeni Yıl dolayısıyla aşure dağıttı.

Çanakkale Ak Parti il Kadın Kolları Başkanlığı Çanakkale İskele meydanında Hicri Yeni Yıl dolayısıyla il başkanı ve Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun katılımıyla aşure dağıttı.

Hicri 1440. Yılına girilmiş olması sebebiyle Ak Parti tarafından iskele meydanında gerçekleştirilen etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Çanakkale’nin tek kadın milletvekili olan Jülide İskenderoğlu’nun da katılım göstermesi sebebiyle kadınların daha fazla ilgi gösterdiği hicri yeni yıl etkinliğinde uzun kuyruklar oluştu.

Muharrem ayının 1. Günü olan hicri takvime göre 1440. yılına girdiği bu günde Ak Parti Çanakkale yönetimi olarak tam kadro etkinliğe katıldı.
Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, Ak Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün, Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık’da düzenlenen etkinliğe katıldı.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde