Ak Parti Kadın Kolları’ndan Aşure İkramı

Çanakkale Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı Hicri Yeni Yıl dolayısıyla aşure dağıttı. Çanakkale Ak Parti il Kadın Kolları Başkanlığı Çanakkale İskele meydanında Hicri Yeni Yıl dolayısıyla il başkanı ve Ak

Ak Parti Kadın Kolları’ndan Aşure İkramı
Haber Giriş Tarihi: 12 Eylül 2018 1:02 Güncel Haberler

Çanakkale Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı Hicri Yeni Yıl dolayısıyla aşure dağıttı.

Çanakkale Ak Parti il Kadın Kolları Başkanlığı Çanakkale İskele meydanında Hicri Yeni Yıl dolayısıyla il başkanı ve Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun katılımıyla aşure dağıttı.

Hicri 1440. Yılına girilmiş olması sebebiyle Ak Parti tarafından iskele meydanında gerçekleştirilen etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Çanakkale’nin tek kadın milletvekili olan Jülide İskenderoğlu’nun da katılım göstermesi sebebiyle kadınların daha fazla ilgi gösterdiği hicri yeni yıl etkinliğinde uzun kuyruklar oluştu.

Muharrem ayının 1. Günü olan hicri takvime göre 1440. yılına girdiği bu günde Ak Parti Çanakkale yönetimi olarak tam kadro etkinliğe katıldı.
Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, Ak Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün, Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık’da düzenlenen etkinliğe katıldı.

Paylaş:
Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Güncel Haberler

Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Çanakkaleli üreticilerinde katıldığı İstanbul Peynir Festivali'nde Çanakkale Peyniri yoğun ilgi

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Güncel Haberler

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Çanakkale’de yağlı güreş organizasyonu yapan belediye başkanlarına güreş ağalarından hazyırlı olsun

DİSK’te Başkan Değişti

Güncel Haberler

DİSK’te Başkan Değişti

DİSK Çanakkale Şubesi'nde Metin Ceylan dönemi