Aktif Tırtıllar Gönüllü Başvuruları Başladı

Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin 2010 senesinden bu yana kadar devam ettirmiş olduğu ve onlarca çocuğun, gönüllünün hayatına dokunduğu Aktif Tırtıllar projesinin 2018 -2019 dönemi gönüllü başvuruları başladı. Konu ile ilgili olarak

Aktif Tırtıllar Gönüllü Başvuruları Başladı
Haber Giriş Tarihi: 04 Eylül 2018 17:18 Güncel Haberler

Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin 2010 senesinden bu yana kadar devam ettirmiş olduğu ve onlarca çocuğun, gönüllünün hayatına dokunduğu Aktif Tırtıllar projesinin 2018 -2019 dönemi gönüllü başvuruları başladı.

Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada; “Aktif Tırtıllar özel bir dönemi ve hedef kitleyi ima etmektedir. Çocukluk, gençlik, olgunluk dönemlerini temsil eden tırtıl, koza, kelebek üçlemesinde hedefimiz Çanakkale’de ikamet eden ekonomik anlamda dezavantajlı çocuklara yönelik sosyal, kültürel ve eğitsel gelişimlerine katkı sağlamaktır.

Proje kapsamında yedi ve on üç yaş aralığındaki çocuklara yönelik gerçekleştirilen çalışmalar; görev alan gençler tarafından hazırlanmakta ve yürütülmektedir.

Haftalık olarak gerçekleştirilen planlama toplantılarında, gönüllü gençler; yapılacak olan çalışmaları kararlaştırmakta, görev bölümü yapmakta ve raporlama faaliyetlerinde görev almaktadır. Yerel kaynaklar ve destekçiler ile yürütülen çalışmalar; dans, resim, tiyatro, seramik, dil eğitimi gibi alanlarda çeşitlilik göstermektedir.

Sen de çocuklarla iyi vakit geçirmek ve fark yaratmak istiyorsan başvuru formunu doldurmayı unutma!” ifadeleri yer aldı.

Gönüllü olarak başvuru yapmak için tıklayın.

Paylaş:
Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Güncel Haberler

Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Çanakkaleli üreticilerinde katıldığı İstanbul Peynir Festivali'nde Çanakkale Peyniri yoğun ilgi

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Güncel Haberler

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Çanakkale’de yağlı güreş organizasyonu yapan belediye başkanlarına güreş ağalarından hazyırlı olsun

DİSK’te Başkan Değişti

Güncel Haberler

DİSK’te Başkan Değişti

DİSK Çanakkale Şubesi'nde Metin Ceylan dönemi