Reklam

Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı

Bağımlılıkla Mücadele toplantısı yapıldı. Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda Çanakkale Valisi Orhan Tavlı başkanlığında yapıldı. İl Koordinasyon Kurulu toplantısında Dr. Ümmihan Kahyaoğlu tarafından kurumların

Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 10 Kasım 2018 11:44 Güncel Haberler

Bağımlılıkla Mücadele toplantısı yapıldı.

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda Çanakkale Valisi Orhan Tavlı başkanlığında yapıldı.

İl Koordinasyon Kurulu toplantısında Dr. Ümmihan Kahyaoğlu tarafından kurumların hazırladığı bağımlılık ile mücadele eylem planlarının sunumu yapıldı.

Toplantıda, bağımlılık ile mücadele konusunda kamu kurum ve kuruluşlarının işbirliği içerisinde yapacakları çalışmaların önemine değinen Vali Tavlı, bağımlılıkla ve uyuşturucu ile mücadelenin daha da etkili bir şekilde sürdürüleceğini belirtti.

Vali Yardımcısı Ali Candan, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanı Alpaslan Baysal, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, ilgili kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin katıldığı toplantı görüş ve öneriler ile son buldu.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya