Bakan Mustafa Varank Çanakkale’ye Geliyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çanakkale’ye geliyor. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 17 Şubat Pazar günü Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın açılış ve ziyaretler için

Bakan Mustafa Varank Çanakkale’ye Geliyor
Haber Giriş Tarihi: 16 Şubat 2019 18:21 Güncelleme: Güncel Haberler

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çanakkale’ye geliyor.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 17 Şubat Pazar günü Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın açılış ve ziyaretler için Çanakkale’de olacağını söyledi.

Turan, “Çanakkalemiz, son dönemde yatırımlarıyla adından söz ettiriyor. Bu anlamda Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ın Çanakkalemize gelecek olması bizim için önemli.” dedi.

Konu ile ilgili Turan, “Çanakkalemiz son dönemde köprüsü ile Gıda Organize Sanayi Bölgesi ile tünelleri ile kısacası yatırımlar ile anılan bir şehir konumuna geldi. Hemen hemen her ay bir bakanımızın şehrimize gelip yatırımları incelemesi bizler için önemli bir durum. Biz Çanakkalemizi ülkemizin kalkınan yüzü konumuna getirmek istiyoruz. Sanayisi ile üniversitesi ile esnafı ile ülkemizin öncü kuvveti olmasını arzu ediyoruz. Çalışmalarımızın ana ekseninde bu düşünceler yer alıyor.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, 17 Şubat Pazar günü bizi dizi açılış ve ziyaretler için Çanakkalemizde olacak. Kendisinin teşrifleriyle Çanakkalemizi Ar-Ge Merkezi yapacak olan Teknopark’ın açılışını gerçekleştirerek, Ezinemizde SKM açılışına ve tarım ürünlerimize değer katacak Gıda Organize Sanayi Bölgesi’nin tanıtım lansmanına teşrif edecektir. Ayrıca Organize Sanayi Bölgesi yatırım süreci, Çanakkale Küçük Sanayi Sitesi ve Organize Sanayi Bölgesi gibi bir çok konunun masaya yatırılacağını düşünüyoruz. Tüm bu programlara hemşehrilerimizi de davet ediyoruz.” dedi.

Paylaş:
Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Güncel Haberler

Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Çanakkaleli üreticilerinde katıldığı İstanbul Peynir Festivali'nde Çanakkale Peyniri yoğun ilgi

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Güncel Haberler

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Çanakkale’de yağlı güreş organizasyonu yapan belediye başkanlarına güreş ağalarından hazyırlı olsun

DİSK’te Başkan Değişti

Güncel Haberler

DİSK’te Başkan Değişti

DİSK Çanakkale Şubesi'nde Metin Ceylan dönemi