28 Eylül 2023 Perşembe

Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Çanakkale Belediyesi Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf Odaları Başkanları ile her ay düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu toplantılarına devam ediyor. Başkan Gökhan, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları ile bir araya geldi.

Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
Haber Giriş Tarihi: 31 Temmuz 2018 12:42 Güncel Haberler

Çanakkale Belediyesi Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf Odaları Başkanları ile her ay düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu toplantılarına devam ediyor.

Başkan Gökhan, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ünal Özcan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ile ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal’ın yanı sıra oda başkanları yer aldı.

Toplantıda ilk olarak konuşma yapan Ünal Özcan, Başkan Gökhan’a bugüne kadar esnaflara vermiş olduğu destekleri yüzünden teşekkür ederek, “Yerel Yönetimin esnaf teşkilatındaki yerini ve değerini biliyoruz. Sizin de bundaki katkılarınızı biliyoruz. Bizler de aynı düşünceler içerisindeyiz. Yerel yönetim olarak esnaflar üzerinde büyük yetkileriniz var bunları esnafın lehine kullandığınızı biliyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Gökhan ise sözlerine yeni yönetim kurulan görevlerinde başarılar dileyerek başladı, “Esnafların yerel yönetim ile olan ilişkilerini düzenlemek hepimizin görevi. Bu toplantıları bir lütuf değil bir gereklilik. Esnaflar, kentin ekonomik dinamiğidir. Esnafların kafası dinç olur ise bu bir zenginlik yaratır ve bunun da herkese yararı olur.” dedi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu da, kentte bulunan esnaflara yönelik yürütülecek çalışma ve projeler için bir eylem planı hazırlanması gerektiğini ve planlanan çalışmaların vakit kaybetmeden gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti.

Toplantıda kentte hizmet veren sanatkarların ve esnafların istek ve önerilerini değerlendirirken, karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi de gerçekleşti. Kentte yürütülen çalışmalar, gerçekleşen yatırımlar ve hedeflenen projelere ilişkin de görüşülürken, güncel konulara ilişkin muhabbet ile beraber toplantı sonlandı.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde