Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Çanakkale Belediyesi Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf Odaları Başkanları ile her ay düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu toplantılarına devam ediyor.

Başkan Gökhan, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ünal Özcan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ile ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal’ın yanı sıra oda başkanları yer aldı.

Toplantıda ilk olarak konuşma yapan Ünal Özcan, Başkan Gökhan’a bugüne kadar esnaflara vermiş olduğu destekleri yüzünden teşekkür ederek, “Yerel Yönetimin esnaf teşkilatındaki yerini ve değerini biliyoruz. Sizin de bundaki katkılarınızı biliyoruz. Bizler de aynı düşünceler içerisindeyiz. Yerel yönetim olarak esnaflar üzerinde büyük yetkileriniz var bunları esnafın lehine kullandığınızı biliyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Gökhan ise sözlerine yeni yönetim kurulan görevlerinde başarılar dileyerek başladı, “Esnafların yerel yönetim ile olan ilişkilerini düzenlemek hepimizin görevi. Bu toplantıları bir lütuf değil bir gereklilik. Esnaflar, kentin ekonomik dinamiğidir. Esnafların kafası dinç olur ise bu bir zenginlik yaratır ve bunun da herkese yararı olur.” dedi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu da, kentte bulunan esnaflara yönelik yürütülecek çalışma ve projeler için bir eylem planı hazırlanması gerektiğini ve planlanan çalışmaların vakit kaybetmeden gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti.

Toplantıda kentte hizmet veren sanatkarların ve esnafların istek ve önerilerini değerlendirirken, karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi de gerçekleşti. Kentte yürütülen çalışmalar, gerçekleşen yatırımlar ve hedeflenen projelere ilişkin de görüşülürken, güncel konulara ilişkin muhabbet ile beraber toplantı sonlandı.

Çanakkale ÇTSO Ülgür Gökhan

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Karabigalı Alperen Berberoğlu’ndan Büyük Başarı18 Ekim 2018

Karabigalı Alperen Berberoğlu’ndan Büyük Başarı

Ailesi Karabigalı olan Alperen Berberoğlu’ndan radyasyonu engelleyen yelek yaptı. Balıkesir Şehit Prof. Dr. İlhan

TVF Yönetim Kurulu Üyesinden Ülgür Gökhan’a Ziyaret18 Ekim 2018

TVF Yönetim Kurulu Üyesinden Ülgür Gökhan’a Ziyaret

Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Çanakkaleli Salih Yıldız, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür

Autocad Eğitimi Başladı17 Ekim 2018

Autocad Eğitimi Başladı

Çanakkale’de Autocad eğitimleri başladı. Güney Marmara Kalkınma Ajansı ‘Meslek Liseleri Boyut Değiştiriyor’ projesi kapsamında

Çanakkale ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi17 Ekim 2018

Çanakkale ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre 21