Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Çanakkale Belediyesi Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf Odaları Başkanları ile her ay düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu toplantılarına devam ediyor.

Başkan Gökhan, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ünal Özcan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ile ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal’ın yanı sıra oda başkanları yer aldı.

Toplantıda ilk olarak konuşma yapan Ünal Özcan, Başkan Gökhan’a bugüne kadar esnaflara vermiş olduğu destekleri yüzünden teşekkür ederek, “Yerel Yönetimin esnaf teşkilatındaki yerini ve değerini biliyoruz. Sizin de bundaki katkılarınızı biliyoruz. Bizler de aynı düşünceler içerisindeyiz. Yerel yönetim olarak esnaflar üzerinde büyük yetkileriniz var bunları esnafın lehine kullandığınızı biliyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Gökhan ise sözlerine yeni yönetim kurulan görevlerinde başarılar dileyerek başladı, “Esnafların yerel yönetim ile olan ilişkilerini düzenlemek hepimizin görevi. Bu toplantıları bir lütuf değil bir gereklilik. Esnaflar, kentin ekonomik dinamiğidir. Esnafların kafası dinç olur ise bu bir zenginlik yaratır ve bunun da herkese yararı olur.” dedi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu da, kentte bulunan esnaflara yönelik yürütülecek çalışma ve projeler için bir eylem planı hazırlanması gerektiğini ve planlanan çalışmaların vakit kaybetmeden gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti.

Toplantıda kentte hizmet veren sanatkarların ve esnafların istek ve önerilerini değerlendirirken, karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi de gerçekleşti. Kentte yürütülen çalışmalar, gerçekleşen yatırımlar ve hedeflenen projelere ilişkin de görüşülürken, güncel konulara ilişkin muhabbet ile beraber toplantı sonlandı.

Çanakkale ÇTSO Ülgür Gökhan

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Çanakkale’de Kamu’ya 700 Kişi Alınacak11 Aralık 2018

Çanakkale’de Kamu’ya 700 Kişi Alınacak

Çanakkale’de kamu kurumlarına geçici personel alınacak. Çanakkale Merkez ve İlçe kamu kurumlarına geçici yedi

Havalimanı Müdürü Şahbaz’dan Ülgür Gökhan’a Ziyaret10 Aralık 2018

Havalimanı Müdürü Şahbaz’dan Ülgür Gökhan’a Ziyaret

Çanakkale Havalimanı Müdürü görevine atanan Yaşasın Şahbaz, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret

Çanakkale’de Su Kesintisi10 Aralık 2018

Çanakkale’de Su Kesintisi

Esenler Mahallesi’nde yenileme çalışmaları nedeni ile sekiz saat boyunca su kesintisi yaşanacak. Ana içme

Troya’dan Çanakkale’ye Masal Yarışması Sonuçları Belli Oldu10 Aralık 2018

Troya’dan Çanakkale’ye Masal Yarışması Sonuçları Belli Oldu

Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu “Troya’dan Çanakkale’ye : Masallarla Büyüyorum” isimli