Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Çanakkale Belediyesi Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf Odaları Başkanları ile her ay düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu toplantılarına devam ediyor.

Başkan Gökhan, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ünal Özcan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ile ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal’ın yanı sıra oda başkanları yer aldı.

Toplantıda ilk olarak konuşma yapan Ünal Özcan, Başkan Gökhan’a bugüne kadar esnaflara vermiş olduğu destekleri yüzünden teşekkür ederek, “Yerel Yönetimin esnaf teşkilatındaki yerini ve değerini biliyoruz. Sizin de bundaki katkılarınızı biliyoruz. Bizler de aynı düşünceler içerisindeyiz. Yerel yönetim olarak esnaflar üzerinde büyük yetkileriniz var bunları esnafın lehine kullandığınızı biliyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Gökhan ise sözlerine yeni yönetim kurulan görevlerinde başarılar dileyerek başladı, “Esnafların yerel yönetim ile olan ilişkilerini düzenlemek hepimizin görevi. Bu toplantıları bir lütuf değil bir gereklilik. Esnaflar, kentin ekonomik dinamiğidir. Esnafların kafası dinç olur ise bu bir zenginlik yaratır ve bunun da herkese yararı olur.” dedi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu da, kentte bulunan esnaflara yönelik yürütülecek çalışma ve projeler için bir eylem planı hazırlanması gerektiğini ve planlanan çalışmaların vakit kaybetmeden gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti.

Toplantıda kentte hizmet veren sanatkarların ve esnafların istek ve önerilerini değerlendirirken, karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi de gerçekleşti. Kentte yürütülen çalışmalar, gerçekleşen yatırımlar ve hedeflenen projelere ilişkin de görüşülürken, güncel konulara ilişkin muhabbet ile beraber toplantı sonlandı.

Çanakkale ÇTSO Ülgür Gökhan

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Bülent Turan’a Ölüm Tehdidi17 Şubat 2019

Bülent Turan’a Ölüm Tehdidi

AK Parti Çanakkale Milletvekilli Bülent Turan’a ölüm tehdidi. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale

Bağımlılıkla 2019’da Etkin Mücadele Edilecek16 Şubat 2019

Bağımlılıkla 2019’da Etkin Mücadele Edilecek

Bağımlılık ile etkin mücadele devam ediyor. Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Çanakkale Valisi

TBMM’de Truva Atı’na Yoğun İlgi16 Şubat 2019

TBMM’de Truva Atı’na Yoğun İlgi

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Truva Atı heykeline yoğun ilgi. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Meclis

TBMM’de Troya Hazineleri Belgeseli Gösterimi Yapıldı16 Şubat 2019

TBMM’de Troya Hazineleri Belgeseli Gösterimi Yapıldı

Troya Hazineleri- Asırlık Hasret belgeselinin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gösterimi yapıldı. Troya Hazineleri- Asırlık