21 Mart 2019 Perşembe
Reklam

Bir Diriliş Destanı Çanakkale Konseri Büyük İlgi Gördü

“Bir Diriliş Destanı Çanakkale” konseri büyük bir ilgi gördü. İtilaf Devletleri’nin Gelibolu Yarımadasını tahliyelerinin 103. Yıldönümünde, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarih Alan Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Bir Diriliş Destanı Çanakkale” konseri büyük

Bir Diriliş Destanı Çanakkale Konseri Büyük İlgi Gördü
Haber Giriş Tarihi: 11 Ocak 2019 17:23 Güncel Haberler

“Bir Diriliş Destanı Çanakkale” konseri büyük bir ilgi gördü.

İtilaf Devletleri’nin Gelibolu Yarımadasını tahliyelerinin 103. Yıldönümünde, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarih Alan Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Bir Diriliş Destanı Çanakkale” konseri büyük ilgi gördü.

İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen “Bir Diriliş Destanı Çanakkale” isimli Türk Halk Müziği konserine; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarih Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

TRT Avaz Kanalında canlı olarak yayınlanan Türk Halk Müziği konserinde sahne alan sanatçılar; birbirinden değerli eserler seslendirdiler.

Vatandaşlar tarafından büyük beğeni ve alkış alan Türk Halk Müziği konserinin sonrasında Vali Tavlı ve Tarihi Alan Başkan Kaşdemir, sahnede Şef Ömer Hayri Uzun ve sanatçıları tebrik ettiler.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya