03 Haziran 2023 Cumartesi

Bölge Trafik Kavşağı’nda Yol Çalışması

Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi’nde yer alan Bölge Trafik Kavşağı ile Oto Kent Sitesi kavşağı arasında kavşak düzenleme ve üstyapı yenileme çalışması gerçekleştirilecek. Çanakkale’nin önemli kavşaklarından birisi olan Bölge Trafik Kavşağı, özellikle

Bölge Trafik Kavşağı’nda Yol Çalışması
Haber Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2018 13:08 Güncel Haberler

Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi’nde yer alan Bölge Trafik Kavşağı ile Oto Kent Sitesi kavşağı arasında kavşak düzenleme ve üstyapı yenileme çalışması gerçekleştirilecek.

Çanakkale’nin önemli kavşaklarından birisi olan Bölge Trafik Kavşağı, özellikle ÇOMÜ Terzioğlu Yerleşkesi, ÇOMÜ Araştırıma Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, okullar ve toplu konut alanlarına ulaşımı sağlayan kilit bir nokta olarak bulunuyor. Bu kapsamda araç yoğunluğuna bağlı olarak zaman zaman yaşanan trafikteki aksaklıkların giderilmesi için bu alana sığınma cebi niteliğinde şerit ayrılarak trafik sıkışıklığının önüne geçilmesi hedeflenmekte.

16 Temmuz 2018 Pazartesi günü başlaması planlanan üstyapı yenileme ve kavşak düzenleme çalışmaları kapsamında ise tek şerit üzerinden gidiş geliş yönlendirilmesi ya da bölgenin trafiğe kapatılmasına ihtiyaç duyulacağından dolayı trafik işaret ve işaretçilerine uyulması konusunda Çanakkale Belediyesi uyardı.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde