Bosna Hersek Heyetinden Valiliğe Ziyaret

Çanakkale’ye gelen Bosna Hersek ekibi, Çanakkale Valiliği’ni ziyaret etti. Lapseki Belediyesi’nin kardeş şehri olan Bosna Hersek’in Jablanica şehrinden bir günlük ziyaret için Çanakkale’ye gelen heyet, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

Bosna Hersek Heyetinden Valiliğe Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 12 Aralık 2018 6:00 Güncelleme: Güncel Haberler

Çanakkale’ye gelen Bosna Hersek ekibi, Çanakkale Valiliği’ni ziyaret etti.

Lapseki Belediyesi’nin kardeş şehri olan Bosna Hersek’in Jablanica şehrinden bir günlük ziyaret için Çanakkale’ye gelen heyet, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

Vali Tavlı, Bosna Hersek Devlet Milletvekili Edin Music, Jablanica Belediye Başkanı Salem Dedic, Mostar Kantonu Ticaret ve Turizm Bakanı Ajdin Teletovic, Jablanica Belediye Meclis Başkanı Mate Mijic, Jablanica Belediye Başkan Yardımcısı Amela Muratovic, Belediye Meclis Üyesi Emir Muratovic’in bulunduğu heyet ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alanı ile 1915 Çanakkale Köprüsü’nün Lapseki’deki şantiyesini ziyaret eden Bosna Hersek Heyeti izlenimlerini Vali Tavlı ile paylaşarak Çanakkale’de bulunmaktan duymuş oldukları memnuniyeti dile getirdiler.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’ın da bulunmuş olduğu ziyarette, Vali Tavlı Bosna Hersek’ten gelen heyetin ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde