20 Mart 2019 Çarşamba
Reklam

Bosna Hersek Heyetinden Valiliğe Ziyaret

Çanakkale’ye gelen Bosna Hersek ekibi, Çanakkale Valiliği’ni ziyaret etti. Lapseki Belediyesi’nin kardeş şehri olan Bosna Hersek’in Jablanica şehrinden bir günlük ziyaret için Çanakkale’ye gelen heyet, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

Bosna Hersek Heyetinden Valiliğe Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 12 Aralık 2018 6:00 Güncel Haberler

Çanakkale’ye gelen Bosna Hersek ekibi, Çanakkale Valiliği’ni ziyaret etti.

Lapseki Belediyesi’nin kardeş şehri olan Bosna Hersek’in Jablanica şehrinden bir günlük ziyaret için Çanakkale’ye gelen heyet, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

Vali Tavlı, Bosna Hersek Devlet Milletvekili Edin Music, Jablanica Belediye Başkanı Salem Dedic, Mostar Kantonu Ticaret ve Turizm Bakanı Ajdin Teletovic, Jablanica Belediye Meclis Başkanı Mate Mijic, Jablanica Belediye Başkan Yardımcısı Amela Muratovic, Belediye Meclis Üyesi Emir Muratovic’in bulunduğu heyet ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alanı ile 1915 Çanakkale Köprüsü’nün Lapseki’deki şantiyesini ziyaret eden Bosna Hersek Heyeti izlenimlerini Vali Tavlı ile paylaşarak Çanakkale’de bulunmaktan duymuş oldukları memnuniyeti dile getirdiler.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’ın da bulunmuş olduğu ziyarette, Vali Tavlı Bosna Hersek’ten gelen heyetin ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya