Çan KYK Yurdu Yükseliyor

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çan Meslek Yüksekokulu için yapılan öğrenci yurdu binası yükselmeye başladı. Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çan İlçe Kaymakamı Adil Karataş, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili

Çan KYK Yurdu Yükseliyor
Haber Giriş Tarihi: 22 Ekim 2018 19:24 Güncel Haberler

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çan Meslek Yüksekokulu için yapılan öğrenci yurdu binası yükselmeye başladı.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çan İlçe Kaymakamı Adil Karataş, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’nun katılımı ile Çan KYK Yurdu’nun geçtiğimiz Eylül ayında temel atma töreni gerçekleşmişti.

Öğrenci sayısının artmasına bağlı olarak Üniversite Devlet Öğrenci Yurdu ihtiyacı da arttı. Çan Belediyesi tarafından plan değişikliği yapılarak yerinin belirlenmesine katkı sağlanmıştı.

Zemin çalışmaları devam yurt hakkında açıklama yapan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu; “Yurtkur Üniversite Öğrenci Yurdu binamız yükselmeye başladı. Hizmete girdiğinde Çanımızda Üniversitenin gelişmesine büyük katkı sağlayacak İnşallah.” dedi.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde