Çanakkale Belediyesinde Stajyerlere Oryantasyon Eğitimi

Çanakkale Belediyesi'nde staja başlayan üniversite öğrencilerine kurum kültürü, bilgi, iş güvenliği ve işçi sağlığının öneminin vurgulanması amacıyla oryantasyon eğitimi verildi.

Çanakkale Belediyesinde Stajyerlere Oryantasyon Eğitimi
Haber Giriş Tarihi: 04 Temmuz 2019 13:01 Güncel Haberler

Çanakkale Belediyesi, 2015-2019 Stratejik Planında belirlenen ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı Kariyer ve İş Geliştirme Ofisi tarafından belediyede staja başlayan üniversite öğrencilerinin kurumsal aidiyet duygularının geliştirilmesi, kurum kültürü, bilgi, iş güvenliği ve işçi sağlığının öneminin vurgulanması ve yeni iş arkadaşlarıyla iyi bir iletişim düzeyine erişebilmeleri amacıyla oryantasyon eğitimi düzenlendi.

3 Temmuz 2019 Çarşamba günü, 08:30-12:30 saatleri arasında Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen Stajyer Oryantasyon Eğitiminde, Kariyer ve İş Geliştirme Ofisi Sorumlusu İş ve Meslek Danışmanı Celil Kankaya ile Ofis Sorumlusu Doğancan Çetin tarafından belediyenin vizyonu, misyonu, temel değerler, organizasyon şeması, hizmetleri ve stajyerlerden beklentileri gibi konulara değinildi.

Ardından İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi Personeli İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İbrahim Çoban, çalışma alanlarında doğabilecek tehlikeli iş durumları ve alınması gereken önlemler hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Sunumun devamında gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği sınavı sonunda stajyerlere sertifikaları verildi.

Son olarak Çanakkale Belediyesi Bilgi İşlem Birimi Uzmanı Evren Köksal tarafından verilen Bilgi Güvenliği Eğitiminin ardından ise eğitime katılan stajyerler, periyodik muayene formlarını doldurmak üzere Sağlık İşleri Müdürlüğüne yönlendirildi.

Paylaş:
“15 Temmuz Direnişi” Konulu Konferans Düzenlendi

Güncel Haberler

“15 Temmuz Direnişi” Konulu Konferans Düzenlendi

15 Temmuz'un 3 yılı etkinlikleri kapsamında “Milli İradeye Vurulan Darbe: Türkiye’de Askeri Müdahaleler ve 15 Temmuz Direnişi” konulu konferans

15 Temmuz Şehitler Abidesi’nde Törenle Kutlandı

Güncel Haberler

15 Temmuz Şehitler Abidesi’nde Törenle Kutlandı

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3’üncü yılı olması sebebiyle Çanakkale Valiliği'nin himayesinde Çanakkale Şehitler Abidesi'nde tören

Tarihi Alan Başkanı’ndan 15 Temmuz Mesajı

Güncel Haberler

Tarihi Alan Başkanı’ndan 15 Temmuz Mesajı

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" olması sebebiyle mesaj