18 Mart 2019 Pazartesi
Reklam

Çanakkale Belediyesine “A Plus” Ödülü

Çanakkale Belediyesi, ÜniAr (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından gerçekleştirilen Öğrenci Dostu Üniversite Şehirleri araştırması kapsamında öğrencilerin beklentilerini en üst seviyede karşılayan “A Plus” üniversite kenti seçildi. Araştırmanın sonucuna göre Çanakkale öğrencilerin beklentilerini

Çanakkale Belediyesine “A Plus” Ödülü
Haber Giriş Tarihi: 01 Ağustos 2018 11:43 Güncel Haberler

Çanakkale Belediyesi, ÜniAr (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından gerçekleştirilen Öğrenci Dostu Üniversite Şehirleri araştırması kapsamında öğrencilerin beklentilerini en üst seviyede karşılayan “A Plus” üniversite kenti seçildi.

Araştırmanın sonucuna göre Çanakkale öğrencilerin beklentilerini en üst seviyede karşılayan “A Plus” üniversite şehri seçildi.

Türk Yükseköğretim Sisteminin gelişmesine katkı sağlamayı hedefleyen ve 2016 senesinde kurulan Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı’nın bu yıl gerçekleşen Öğrenci Dostu Üniversite Şehirleri araştırması tamamlandı. Üniversite öğrencilerinin öğrenim görmüş oldukları kentlerden tatmin olma seviyelerini belirlemek ve bu kapsamda üniversitelerin, velilerin, politikacıların ve aday öğrencilerin veri ihtiyacını gidermeyi amaçlayan bu araştırmaya 172 üniversiteden toplam yirmi altı bin beş yüz on üç öğrenci katıldı.

Öğrenci memnuniyet şehir haritası ise şu şekilde;

Paylaş:
1915 Çanakkale Köprüsü Brifingi

Güncel Haberler

1915 Çanakkale Köprüsü Brifingi

Recep Tayyip Erdoğan, 1915 Çanakkale Köprüsü hakkında bilgi

Troya Müzesi Açıldı

Güncel Haberler

Troya Müzesi Açıldı

Troya Müzesi, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile

Belediye Başkan Adayları Projelerini Açıkladı

Güncel Haberler

Belediye Başkan Adayları Projelerini Açıkladı

Ayhan Gider ve Ülgür Gökhan, FOX TV'de canlı yayına