01 Ağustos 2021 Pazar

Çanakkale EMITT’te Tanıtılıyor

Çanakkale EMITT’te tanıtılıyor. Bu yıl 23. kez düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, 31 Ocak 2019 Perşembe günü itibariyle İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Çanakkale’nin

Çanakkale EMITT’te Tanıtılıyor
Haber Giriş Tarihi: 01 Şubat 2019 18:05 Güncel Haberler

Çanakkale EMITT’te tanıtılıyor.

Bu yıl 23. kez düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, 31 Ocak 2019 Perşembe günü itibariyle İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Çanakkale’nin de bulunmuş olduğu fuarda Çanakkale’nin kapsamlı tanıtımı gerçekleştiriliyor.

Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Güney Marmara Kalkınma Ajansı başta olmak üzere çok sayıda kurum ve kuruluş, ilçe belediyeleri ve turizmcilerin yer almış olduğu Çanakkale standı, beş nolu salonda yer alıyor.

31 Ocak ve 3 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, çok sayıda ziyaretçinin katılımı ile başladı. Hem yurt içi hem de yurtdışından çok sayıda katılımcının bulunduğu, dünyanın yakından takip etmiş olduğu fuarlardan biri olan EMITT’te, uzun senelerdir olduğu gibi Çanakkale de tanıtılıyor.
Çanakkale Belediyesinin de katkıda bulunmuş olduğu fuara, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da eşi Hale Gökhan ile beraber katılarak, standa ev sahipliği yaptı. Başkan Gökhan hem gelen konuklar ile yakından ilgilendi hem de fuar alanını gezerek diğer katılımcılar ile yakın temaslarda bulundu.

Çanakkale Belediyesinin tanıtım standı her sene olduğu gibi bu sene de ziyaretçilerden büyük ilgi görürken, zengin içerikli tanıtım materyallerinin bulunmuş olduğu stantta Çanakkale’nin tanıtımına katkıda bulunuluyor. Ayrıca çocuklara da Tahta At hediye ediliyor.

Renkli organizasyonların bulunmuş olduğu, ülke ve dünyadan pek çok katılımcının olduğu 23. EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, 3 Şubat 2019 Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde