Reklam

Selim Yazan’dan Valiliğe Ziyaret

Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selim Yazan, Çanakkale Valiliği’ni ziyaret etti. Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selim Yazan, Çanakkale Valiliği’ni ziyaret ederek Çanakkale

Selim Yazan’dan Valiliğe Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 06 Aralık 2018 6:56 Güncel Haberler

Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selim Yazan, Çanakkale Valiliği’ni ziyaret etti.

Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selim Yazan, Çanakkale Valiliği’ni ziyaret ederek Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ile görüştü.

Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selim Yazan, Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 95. yıl dönümünde Çanakkale Valiliği himayesinde Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenen Uluslararası Troya Halk Dansları Festivaline katkılarından dolayı Vali Tavlı’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 95. yıl dönümü kutlamalarına renk katan ve vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Uluslararası Troya Halk Dansları Festivali ile Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübünün çalışmalarının ele alındığı ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getiren Vali Tavlı, Selim Yazan’a teşekkür etti.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya