06 Temmuz 2022 Çarşamba

Güç Birliği Platformu Gelinlik Armağan Ediyor

Çanakkale Güç Birliği Platformu, maddi durumu yetersiz olan evlilik çağındaki kızlara ücretsiz olarak gelinlik, bindallı, gece kıyafeti ve nişanlık sunuyor. Çanakkale Güç Birliği Platformu Kadın Komisyonunu öncülüğünde, Nuray Ören adlı

Güç Birliği Platformu Gelinlik Armağan Ediyor
Haber Giriş Tarihi: 12 Eylül 2018 12:01 Güncel Haberler

Çanakkale Güç Birliği Platformu, maddi durumu yetersiz olan evlilik çağındaki kızlara ücretsiz olarak gelinlik, bindallı, gece kıyafeti ve nişanlık sunuyor.

Çanakkale Güç Birliği Platformu Kadın Komisyonunu öncülüğünde, Nuray Ören adlı hayırseverin desteği ile, elli adet gelinlik, nişanlık ve bindallı temin edildi. Her biri yepyeni ve kılıflarında muhafaza edilen eşsiz kıyafetler maddi durumu yetersiz olan evlilik çağındaki kızlara armağan edilecek.

Kadın Komisyonu Başkanı Nadide Altın, yapmış olduğu değerlendirmede; “Komsiyonumuz, kadınlarımız için her ay eğitimler düzenleyen, kadınları destekleyen, kadınlar için önemli çalışmalar yapan bir guruptur. Bu anlamda heyecan verici bir çabanın bir müddettir takipçisiyiz. Kızlarımıza gelinlik ve bindallı sunuyoruz. Bundan haberdar olan Nuray Ören hanım bizim ile irtibata geçti. Elli kıyafet bağışladı. Kendisine minnettarız. Bunun ile beraber elimizde ve kayıtlarımızdaki diğer hayırseverler ile elliye yakın gelinliğimiz var. Bu sayede nice kızımızın sevincine ortak olmaktan mutluluk duyuyor ve hayırseverimize şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram ise yapmış olduğu değerlendirmede ihtiyaç sahibi olanlara Güç Birliği olarak ellerinden geldiği kadar katkı sunmaya çalıştıklarını, kadınlar, yaşlılar ve çocuklar için çabaladıklarını ifade etti. Başkan Bayram, “Çanakkale Güç Birliği iki yüzü aşkın değerli, saygın ve duyarlı üyeye sahip. Çanakkale’nin nezih insanları sürekli şehri ve insanları için kafa yoruyor. Güçler, iyilik ve güzellik etrafında birleşiyor. Mutlu edebildiğimiz insan kadar seviniyor ve gururlanıyoruz. Nuray Ören hanım bu anlamda eşsiz bir katkı sundu. Kendisine ve Kadın Komisyonumuza minnettarız.” açıklamasında bulundu.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde