Çanakkale Güç Birliği Platformu Şeftali Dağıttı

Çanakkale Güç Birliği Platformu, çocuk yuvası, huzurevi, hastane, sağlık ocağı başta olmak üzere dört yüz kilo şeftali dağıttı. Çanakkale Güç Birliği Platformu, Yapıldak Köyü’nde bir hayırseverden temin etmiş olduğu yaklaşık dört

Çanakkale Güç Birliği Platformu Şeftali Dağıttı
Haber Giriş Tarihi: 01 Eylül 2018 15:25 Güncel Haberler

Çanakkale Güç Birliği Platformu, çocuk yuvası, huzurevi, hastane, sağlık ocağı başta olmak üzere dört yüz kilo şeftali dağıttı.

Çanakkale Güç Birliği Platformu, Yapıldak Köyü’nde bir hayırseverden temin etmiş olduğu yaklaşık dört yüz kilo şeftaliyi Çanakkale’nin çeşitli noktalarına dağıttı. Çanakkale Güç Birliği mensuplarının ilk durağı çocuk yuvası oldu. Burada yetkililere yüz kilo şeftali sunulurken çocuklar ile ilgili yapılan çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Heyet daha sonra Kepez’de bulunan Huzurevi’ni ziyaret etti. Huzurevi yöneticileri ile buluşan Güç Birliği üyeleri burada yaşlılarla sohbet etti, müsait olan yaşlıları odalarında ziyaret ederek sohbet etti. Kepez Sağlık Ocağı’nı da ziyaret eden grup burada bürokratik işlemleri için bulunan mültecilere, yanı sıra kadınlara ve yaşlılara şeftali dağıttı. Grubun son durağı ise Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi oldu. Hastane bahçesinde bekleyen hasta yakınları yaşlılara, çocuklu annelere ve personele şeftali sunuldu.

Konu ile ilgili bilgi veren Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram, “Bir hayırseverimiz, şeftalisinin bu şekilde hayırlı bir biçimde kullanılmasını arzu ettiler. Bizim ile irtibat kurdular. Bizde Yönetim, Yaşlılar Komisyonu, Gençlik Komisyonu ve Çocuk Komisyonumuz ile poşetler halinde dağıtımı yaptık. Hayırseverimize, emek veren dostlarıma, kabul eden insanlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde