01 Ağustos 2021 Pazar

Çanakkale İlgi Odağı Oldu

23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Çanakkale ilgi odağı oldu. Yediyüzü aşkın tur operatörünün katılmış olduğu Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Çanakkale Standını ziyaret eden Çanakkale

Çanakkale İlgi Odağı Oldu
Haber Giriş Tarihi: 06 Şubat 2019 17:51 Güncel Haberler

23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Çanakkale ilgi odağı oldu.

Yediyüzü aşkın tur operatörünün katılmış olduğu Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Çanakkale Standını ziyaret eden Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, yetkililerden bilgi aldı.

EMITT Fuarı’nda, Çanakkale Valiliği himayelerinde Güney Marmara Kalkınma Ajansı sponsorluğu ve koordinasyonunda kurulan ve ziyaretçilerden büyük ilgi gören Troya Müzesi’nin standında ve alanda Çanakkale Profesyonel Aşçılar Derneği tarafından Çanakkale’ye özgü yiyeceklerin ikramı gerçekleştirildi.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği ve derneğe bağlı otelcilere, Çanakkale Belediyesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği, GESTAŞ, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Çanakkale Ticaret Borsası, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası gibi kurumlara stant tahsis edildi.

Çanakkale Valiliğinin himayelerinde Çanakkale Tarih ve Kültür Vakfı, Anadolu Etap, Birleşmiş Milletler Tanıtma Programı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Gelecek Turizmde Programı tarafından gerçekleştirilen “Troya Kültür Rotası” projesinin tanıtımına ilişkin açılan stantta Çanakkale’nin tarihi, turistik, doğal ve kültürel değerleri tanıtıldı.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde