06 Aralık 2022 Salı

Çanakkale’de Su Kesintisi Yaşanacak

Barbaros Mahallesi’nde yenileme çalışması sebebi ile on saat boyunca su kesintisi yaşanacak. Çanakkale Belediyesi tarafından yapılacak olan içme suyu hatlarında yapılacak olan yenileme çalışması sebebi ile Barbaros Mahallesi’nde on saat boyunca

Çanakkale’de Su Kesintisi Yaşanacak
Haber Giriş Tarihi: 06 Ekim 2018 12:44 Güncel Haberler

Barbaros Mahallesi’nde yenileme çalışması sebebi ile on saat boyunca su kesintisi yaşanacak.

Çanakkale Belediyesi tarafından yapılacak olan içme suyu hatlarında yapılacak olan yenileme çalışması sebebi ile Barbaros Mahallesi’nde on saat boyunca su kesintisi yaşanacak.

Çanakkale Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, Barbaros Mahallesi ana içme suyu hattında yenileme çalışması gerçekleştirilecek.

Açıklamada, yenileme çalışması sebebi ile 9 Ekim Salı günü 08.30 ve 19.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacak. Bu sebep ile mahalle halkından gerekli önemleri alınması istendi.

9 Ekim Salı günü 08.30 ve 19.00 saatleri arasında su kesintisinden etkilenecek bölgeler ise; Barbaros Mahallesi, Atalay Sokak, Ozan Sokak, İlayda Sokak, Sıla Sokak, Aziziye Caddesi, İğdelik Sokak, Ziver Paşa Sokak, Barış Kordonu, Plaj Sokak, Troya Caddesi, Kayalar Sokak, Gonca Sokak, Ceviz Sokak, Şehit Gürol Caddesi, İstiklal Sokak, Can Sokak, 75. Yıl Sokak, Halil Aydemir Sokak, 100. Yıl Caddesi.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde