16 Ekim 2019 Çarşamba

Çanakkale Teknopark Açıldı

Çanakkale Teknopark yerleşkesinin açılışı yapıldı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımları ile Çanakkale Teknopark yerleşkesi yeni hizmet binasının açılışı tören ile yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Çanakkale’nin

Çanakkale Teknopark Açıldı
Haber Giriş Tarihi: 18 Şubat 2019 17:14 Güncel Haberler

Çanakkale Teknopark yerleşkesinin açılışı yapıldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımları ile Çanakkale Teknopark yerleşkesi yeni hizmet binasının açılışı tören ile yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Çanakkale’nin teknolojik yenilik ve araştırma geliştirme altyapısının güçlendirilmesine katkı sağlayarak, Çanakkale’yi bölgenin yazılım ve teknoloji üssü haline getirmek amacı ile kurulan Çanakkale Teknopark’ın tanıtım filmi izlendi.

Çanakkale Teknopark yerleşkesi ve yeni hizmet binasının açılışı nedeni ile kutlama telgrafı gönderen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajları okundu.

Programda;Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer,Çanakkale Teknopark Genel Müdürü Erkan Bil birer konuşma gerçekleştirdiler.

Ardından toplam yatırım alanı, Ar-Ge yatırım alanı, Açık Sosyal Kültürel ve Sosyal Tesis alanı, geri kalan kısmı ise Ar-Ge ofis alanları, Ön Kuluçka ve Kuluçka Merkezleri, idari birimler, Teknoloji Transfer Ofisi ile etkinlik alanları olarak planlanan Çanakkale Teknopark yerleşkesi yeni hizmet binası açılış kurdelesi kesildi.

Paylaş:
Kadın Girişimcilere Mentorluk Eğitimi

Güncel Haberler

Kadın Girişimcilere Mentorluk Eğitimi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerine “Mentorluk Eğitimi” ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde

Dev yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

Güncel Haberler

Dev yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

Kruvaziyer gemisi "Seven Seas Voyager" adlı yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan

Mehmetçik İçin “Sefer ve Zafer Duası”

Güncel Haberler

Mehmetçik İçin “Sefer ve Zafer Duası”

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nın zaferle