23 Mart 2019 Cumartesi
Reklam

Çanakkale Turizm ve Tanıtımı Toplantısı Yapıldı

Çanakkale’nin Turizm ve Tanıtımı için Güney Marmara Kalkınma Ajansı uzmanlarının da katılımı ile Vali Orhan Tavlı başkanlığından bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Ürün geliştirme, destinasyon geliştirme, pazarlama, mevcut turizm işletmelerinin karlılığını

Çanakkale Turizm ve Tanıtımı Toplantısı Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 06 Ağustos 2018 15:53 Güncel Haberler

Çanakkale’nin Turizm ve Tanıtımı için Güney Marmara Kalkınma Ajansı uzmanlarının da katılımı ile Vali Orhan Tavlı başkanlığından bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Ürün geliştirme, destinasyon geliştirme, pazarlama, mevcut turizm işletmelerinin karlılığını artırmaya yönelik destek olma, ziyaretçi deneyimini artırmaya yönelik iyileştirme çalışmaları, turistlerin bilgilendirmesi faaliyetleri, turizme yönelik iş gücü kalitesinin artırılması ile ilgili yapılabileceklerin değerlendirilmiş olduğu toplantıda yapılan araştırmalar ve çalışmalar hakkında Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekter Vekili Abdullah Güç tarafından bir sunum yapıldı.

Vali Yardımcısı Turan Yılmaz, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkan Yardımcısı Zülküf Memiş, Gestaş Genel Müdürü Volkan Uslu, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Okyay, ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden, İl Özelİdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Celil Sezgin, Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver, TURSAB Balıkesir-Çanakkale Başkanı Ahmet Çelik ve GMKA temsilcilerinin de katılmış olduğu toplantı öneri ve görüşler ile son buldu.

Paylaş:
Jandarma 180 Yaşında

Güncel Haberler

Jandarma 180 Yaşında

Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıldönümü çerçevesinde fidan dikimi

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Güncel Haberler

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya nezaket ziyaretinde

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Güncel Haberler

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Denetimli serbestlik yükümlüleri fidan dikimi gerçekleştirdi. Denetimli serbestlik yükümlüleri ve açık ceza hükümlüleri ve personeller fidan dikimi yaptı. Denetimli serbestlik