Çanakkale’de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Çanakkale’de tören düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk anıtına çeşitli kuruşlar ve kurumlar adına çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunuldu ardından İstiklal Marşı okundu. Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Boğaz

Çanakkale’de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı
Haber Giriş Tarihi: 30 Ağustos 2018 12:29 Güncel Haberler

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Çanakkale’de tören düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk anıtına çeşitli kuruşlar ve kurumlar adına çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunuldu ardından İstiklal Marşı okundu.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Özkan, valilik makamında tekbrikleri kabul etti. Sonrasında, Kordon Boyu’nda düzenlenen törenlere geçildi.

Protokol üyeleri törene katılan asker, muharip gaziler ve vatandaşların 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın göndermiş olduğu Zafer Bayramı mesajının okunmasının sonrasında Türk Silahlı Kuvvetleri adına Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanlığı’nda görenli İkmal Binbaşı İsmail Işık, bir konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmaların sonrasında, halk oyunları ekibi göstelerini sergiledi. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ise Boğaz’da su gösterisi yaptı.

Törenler, kapsamında Boğaz ve Garnizon Komutanlığı tarafından Çağlar Kaynak Basketbol Sahası’nda bando konseri gerçekleştirilecek.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde