17 Şubat 2020 Pazartesi

Çanakkale’de Çarşı Hayat Bulacak

29 Aralık'ta Çarşı, hayat buluyor. Çanakkale Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilecek olan Alışveriş günleri başlıyor. Vatandaşlara ve esnafına destek olmak hedefi ile düzenlenecek olan Çarşı günleri başlıyor. Çanakkale Belediyesi ve Kent

Çanakkale’de Çarşı Hayat Bulacak
Haber Giriş Tarihi: 28 Aralık 2018 18:07 Güncel Haberler

29 Aralık’ta Çarşı, hayat buluyor.

Çanakkale Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilecek olan Alışveriş günleri başlıyor. Vatandaşlara ve esnafına destek olmak hedefi ile düzenlenecek olan Çarşı günleri başlıyor.

Çanakkale Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Çarşı Günleri’nin sloganı “Çarşı millidir, yerlidir, gelenektir. Çarşı kardeşliktir, barıştır. Çarşı bizimdir” olurken, program saat 13.30’da başlıyor.

Çanakkale ekonomisini canlandırmak, hem esnafın hem de vatandaşı mutlu etmek hedefi ile düzenlenen program kapsamında pek çok etkinlik gerçekleşecek .

29 Aralık 2018 Cumartesi günü açılış öncesinde bando ve uzun bacak animasyon grubu Truva atı önünden Kemalpaşa Mahalle Meclisi açılışına hareket edecek. Saat 14.00’te ise kortej ve animasyon grubu Mersin Dede Sokak Marmara Eczanesi tarafından İnönü Caddesini takip ederek Kuyumcular Çarşısından Çarşı Caddesi’ne girecek.
15.30-16.00 arasında ise Aynalı Çarşı avlusu, Donanma Çay Bahçesi, Değirmenlik Sokak, Kezu Giyim önü, Eczane Sokak, Küçük Hamam Sokak, Depo Giyim önünde pilav dağıtımı yapılacak.

Etkinlik süresinde, 12.00-18.00 saatleri arasında Çarşı Caddesi İş Bankası önünde üç adet yerel müzik grubu sahnede olacak.

Çizgi film karakterleri, canlı heykeller, bando gün boyunca gösteriler sunacak. Kar küresi ise Aynalı Çarşı bölgesinde olacak.

Paylaş:
İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde

Böbrek Yetmezliği Hastası İrem’in Karne Heyecanı

Güncel Haberler

Böbrek Yetmezliği Hastası İrem’in Karne Heyecanı

Çanakkale'de, genetik bir hastalığa bağlı olarak doğuştan böbrek yetmezliği hastası olan 9 yaşındaki İrem Matur, karne heyecanını evinde

Biz Anadoluyuz Projesi Gezileri Sona Erdi

Güncel Haberler

Biz Anadoluyuz Projesi Gezileri Sona Erdi

İçişleri Bakanlığı tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle, Biz Anadoluyuz Projesi kapsamında İstanbul’dan Çanakkale’ye düzenlenen geziler sona