20 Mart 2019 Çarşamba
Reklam

Çanakkale’de Çarşı Hayat Bulacak

29 Aralık'ta Çarşı, hayat buluyor. Çanakkale Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilecek olan Alışveriş günleri başlıyor. Vatandaşlara ve esnafına destek olmak hedefi ile düzenlenecek olan Çarşı günleri başlıyor. Çanakkale Belediyesi ve Kent

Çanakkale’de Çarşı Hayat Bulacak
Haber Giriş Tarihi: 28 Aralık 2018 18:07 Güncel Haberler

29 Aralık’ta Çarşı, hayat buluyor.

Çanakkale Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilecek olan Alışveriş günleri başlıyor. Vatandaşlara ve esnafına destek olmak hedefi ile düzenlenecek olan Çarşı günleri başlıyor.

Çanakkale Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Çarşı Günleri’nin sloganı “Çarşı millidir, yerlidir, gelenektir. Çarşı kardeşliktir, barıştır. Çarşı bizimdir” olurken, program saat 13.30’da başlıyor.

Çanakkale ekonomisini canlandırmak, hem esnafın hem de vatandaşı mutlu etmek hedefi ile düzenlenen program kapsamında pek çok etkinlik gerçekleşecek .

29 Aralık 2018 Cumartesi günü açılış öncesinde bando ve uzun bacak animasyon grubu Truva atı önünden Kemalpaşa Mahalle Meclisi açılışına hareket edecek. Saat 14.00’te ise kortej ve animasyon grubu Mersin Dede Sokak Marmara Eczanesi tarafından İnönü Caddesini takip ederek Kuyumcular Çarşısından Çarşı Caddesi’ne girecek.
15.30-16.00 arasında ise Aynalı Çarşı avlusu, Donanma Çay Bahçesi, Değirmenlik Sokak, Kezu Giyim önü, Eczane Sokak, Küçük Hamam Sokak, Depo Giyim önünde pilav dağıtımı yapılacak.

Etkinlik süresinde, 12.00-18.00 saatleri arasında Çarşı Caddesi İş Bankası önünde üç adet yerel müzik grubu sahnede olacak.

Çizgi film karakterleri, canlı heykeller, bando gün boyunca gösteriler sunacak. Kar küresi ise Aynalı Çarşı bölgesinde olacak.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya