Çanakkale’de Çarşı Hayat Bulacak

29 Aralık'ta Çarşı, hayat buluyor. Çanakkale Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilecek olan Alışveriş günleri başlıyor. Vatandaşlara ve esnafına destek olmak hedefi ile düzenlenecek olan Çarşı günleri başlıyor. Çanakkale Belediyesi ve Kent

Çanakkale’de Çarşı Hayat Bulacak
Haber Giriş Tarihi: 28 Aralık 2018 18:07 Güncel Haberler

29 Aralık’ta Çarşı, hayat buluyor.

Çanakkale Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilecek olan Alışveriş günleri başlıyor. Vatandaşlara ve esnafına destek olmak hedefi ile düzenlenecek olan Çarşı günleri başlıyor.

Çanakkale Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Çarşı Günleri’nin sloganı “Çarşı millidir, yerlidir, gelenektir. Çarşı kardeşliktir, barıştır. Çarşı bizimdir” olurken, program saat 13.30’da başlıyor.

Çanakkale ekonomisini canlandırmak, hem esnafın hem de vatandaşı mutlu etmek hedefi ile düzenlenen program kapsamında pek çok etkinlik gerçekleşecek .

29 Aralık 2018 Cumartesi günü açılış öncesinde bando ve uzun bacak animasyon grubu Truva atı önünden Kemalpaşa Mahalle Meclisi açılışına hareket edecek. Saat 14.00’te ise kortej ve animasyon grubu Mersin Dede Sokak Marmara Eczanesi tarafından İnönü Caddesini takip ederek Kuyumcular Çarşısından Çarşı Caddesi’ne girecek.
15.30-16.00 arasında ise Aynalı Çarşı avlusu, Donanma Çay Bahçesi, Değirmenlik Sokak, Kezu Giyim önü, Eczane Sokak, Küçük Hamam Sokak, Depo Giyim önünde pilav dağıtımı yapılacak.

Etkinlik süresinde, 12.00-18.00 saatleri arasında Çarşı Caddesi İş Bankası önünde üç adet yerel müzik grubu sahnede olacak.

Çizgi film karakterleri, canlı heykeller, bando gün boyunca gösteriler sunacak. Kar küresi ise Aynalı Çarşı bölgesinde olacak.

Paylaş:
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Çanakkale’ye Geliyor

Güncel Haberler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Çanakkale’ye Geliyor

25 Mayıs 2019 Cumartesi günü Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan saat 13.30’da “1915 Çanakkale Köprüsü Keson Batırma

Genç Girişimciler Kurulu Çanakkale Valisini Ziyaret Etti

Güncel Haberler

Genç Girişimciler Kurulu Çanakkale Valisini Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret

Beşiktaşlılar Derneği’nden Valiliğe Ziyaret

Güncel Haberler

Beşiktaşlılar Derneği’nden Valiliğe Ziyaret

Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Sporcuları Çanakkale Valisi Orhan Tavlı'yı ziyaret