Çanakkale’de E-Ticaret Konuşuldu

Türkiye Teknoloji Buluşmaları Çanakkale’de gerçekleştirildi. E-TicaretSEM ve Eticaret Merkezi A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları'nda, KOBİ’ler için dijital dönüşüm,  e-ticaret ve e-ihracat konuşuldu. E-TicaretSEM ve Eticaret Merkezi A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Ticaret Bakanlığı ve Güney

Çanakkale’de E-Ticaret Konuşuldu
Haber Giriş Tarihi: 26 Kasım 2018 12:29 Güncel Haberler

Türkiye Teknoloji Buluşmaları Çanakkale’de gerçekleştirildi.

E-TicaretSEM ve Eticaret Merkezi A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nda, KOBİ’ler için dijital dönüşüm,  e-ticaret ve e-ihracat konuşuldu.

E-TicaretSEM ve Eticaret Merkezi A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Ticaret Bakanlığı ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın desteklediği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği himayesinde Akbak ve Vodafone’nın ana sponsorluğunda seksen bir kapsayacak şekilde yapılması planlanan Türkiye Teknoloji Buluşmaları Çanakkale’de gerçekleştirildi.
KOBİ’ler için dijital dönüşüm, e-ticaret ve e-ihracat ana teması ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Çanakkale Ticaret Borsası ev sahipliğinde yapılan Türkiye Teknoloji Buluşmalarında verilecek eğitimler ile; KOBİ’lerin dijital dünyada iş yapabilme ve e ticaret ekosisteminin onlara sağlayacağı faydalar ile ilgili farkındalığın artırılması hedefleniyor.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın katılımı ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre ve Fuar Merkezinde yapılan Türkiye Teknoloji Buluşmalarında; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği E-Ticaret Sektör Meclisi Başkan Yardımcısı Merter Özdemir, Vodafone KOBİ Satış Bölüm Direktörü Yusuf Aysal konuşmacı olarak yer aldılar.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde