30 Ocak 2023 Pazartesi

Çanakkale’de Kooperatifçilik Konuşuldu

Üretimden Tüketime Kooperatifçilik paneli düzenlendi. Çanakkale Belediyesinin katkıları ile TÜKODER Çanakkale Şubesi ve İda Dayanışma Derneği, Ziraat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi’nin düzenlemiş olduğu, Köy-Koop ve Tarım-Koop’un desteklemiş olduğu Üretimden Tüketime Kooperatifçilik

Çanakkale’de Kooperatifçilik Konuşuldu
Haber Giriş Tarihi: 03 Aralık 2018 18:08 Güncel Haberler

Üretimden Tüketime Kooperatifçilik paneli düzenlendi.

Çanakkale Belediyesinin katkıları ile TÜKODER Çanakkale Şubesi ve İda Dayanışma Derneği, Ziraat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi’nin düzenlemiş olduğu, Köy-Koop ve Tarım-Koop’un desteklemiş olduğu Üretimden Tüketime Kooperatifçilik paneli 1 Aralık 2018 Cumartesi günü düzenlendi.

Çanakkale Belediyesi Çalışanları Sosyal Tesisi Ercan Adsız Toplantı Salonunda düzenlenen panele, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Tarım Kooperatifleri Merkez Birliği (TARIM-KOOP) Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz, Bademli Fidan Kooperatifi Başkanı Selçuk Bilgi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Şube Müdürü Ahmet Tomar, Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük, TÜKODER Çanakkale Şubesi Başkanı Ali Rıza Berkit, Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Prof. Dr. Türker Savaş, İda Dayanışma Temsilcisi Metin Ümit Ural, Ziraat Mühendisleri Odası Temsilcisi İrfan Mutluay başta olmak üzere ziraatçılar ve kooperatifçiler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Prof. Dr. Türker Savaş, panelin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Açılış konuşmalarının sonrasında panel, Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük, İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Şube Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Ahmet Tomar ve Bademli Fidan Kooperatifi Başkanı Selçuk Bilgi’nin sunumları ve bilgilendirmeleri ile devam etti.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde